אודות החברה

חברת זז דלת מתמחה במטבחים, ארונות הזזה וארונות אמבטיה.

החברה החלה את דרכה בשנת 1987 וצברה במהלך השנים ניסיון וידע רב בענף הנגרות. החברה הצליחה לצפות מגמות ושינויים בתחום הנגרות בארץ ובעולם והתאימה את עצמה אליהן בהצלחה. כיום, זז דלת הינה החברה המנוסה ביותר מבין יצרניות ארונות ההזזה בישראל.

עד כה יוצרו והותקנו על ידינו עשרות מטבחים ולמעלה מ-10,000 ארונות הזזה Custom made ברמות גימור הגבוהות ביותר אשר קיימות בתחום הריהוט.

אנו מייבאים ומייצרים ארונות הזזה מעוצבים, חדרי ארונות, מטבחים, חדרי אמבטיה, פרקטים ו-Deck. כמו כן החברה מספקת פתרונות אחסון יצירתיים על פי דרישת הלקוח.

בין לקוחותינו נמנות חברות פרטיות, ציבוריות ובהם: בתי מלון, משרדי אדריכלים, הפקות בערוץ 2, מרכז השינה הארצי, פרוייקטים ברחבי הארץ ועוד.

החברה עובדת בשיתוף עם מעצבי פנים ואדריכלים מהמובילים בארץ על מנת ליצור התאמה מושלמת לצרכי הלקוח תוך שמירה על מוטיב אחיד בעיצוב הבית.

זז דלת – פריצת דרך
בשנת 2003 מחלקת הפיתוח של החברה רשמה פטנט על מערכת גלגלים אינטגרלית בעלת מיסבים כדוריים וגלגלי אוקולון הנעים על מסילה זכרית בדומה לפסי רכבת. פיתוח זה העניק לנו יתרון משמעותי על פני המתחרים, שכן בנוסף לתנועה חלקה ויציבות הדלתות, המערכת אינה מתבלה ועומדת על אפס תקלות ב-6 שנים.

זז דלת – המוצר
החברה שמה דגש על איכות מוצריה תוך עמידה בסטנדרטים בין לאומיים: דלתות ומגירות עם מנגנוני טריקה שקטה, בולמי זעזועים, תמיכה אחורית לזכוכיות, אטימות לאבק ושימוש בחומרי גלם המיובאים מאיטליה, גרמניה ובלגיה. כמו כן, משתמשת החברה במקדמי בטיחות גבוהים המאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו 15 שנות אחריות.

זז דלת – משתלם לכל לקוח
כמומחית וכמובילה בענף נגרות הפנים מנתבת החברה את ליבת פעילותה להענקת פיתרון עיצובי כולל. זאת על מנת ליצור עסקה משתלמת המותאמת לצרכיהם של כל ארגון וכל לקוח. בנוסף, שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וזמינות תמידית, הפכו את זז דלת לחברה המועדפת על ידי לקוחות פרטיים וחברות מכל המגזרים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת צוות "זז-דלת"