פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מערכות ישיבה

בעת קבלת החלטות וגיבוש טעם אישי כמו בבחירת מערכות ישיבה, ישנם כמה כללים אשר יכולים להכווין אותנו ולהביא אותנו

טל
פורסם: 08/11/11 14:31

מאמר זה שייך לקטגוריית מערכות ישיבה

 מערכות ישיבה

בעת קבלת החלטות וגיבוש טעם אישי כמו בבחירת מערכות ישיבה, ישנם כמה כללים אשר יכולים להכווין אותנו ולהביא אותנו לידי הבחירה המתאימה ביותר. במאמר זה נעסוק במרכיבים והגורמים אשר משפיעים על ההחלטות שלנו ואמורים כמעט לגבי כל החלטה אחרת, אשר יסייעו לנו במידת מה להבין את הבחירה שלנו ויקרבו אותנו לרצוי לנו כל הניתן.

ראשית, בכל קנייה ובפרט בעת רכישת מערכות ישיבה, יש להבין מה הצרכים שלנו. מי הולך לשבת על מערכות ישיבה שנמקם בבית שלנו ועד כמה גדול הסלון שלנו כדי להכיל מערכות ישיבה. מדידה מדויקת או הבאת תוכניות הבית לחנות הרהיטים יכולה לסייע מאוד בעת קבלת ההחלטות. אך טרם נגיע לשלב המעשי של הגעה פיזית למקום ולבחירת הסלון, יש לערוך הכנה נפשית כדי לסנן ככל הניתן הפרעות וגורמי חוץ אשר עלולים להכתים את הרצון הכי בסיסי וטהור שלנו בבחירת מערכות ישיבה. שיקולים כמו צבע מערכות ישיבה או איכותן הוא תנאי חשוב כאשר מדובר בבית עם ילדים קטנים אשר מערכות ישיבה בהירות למשל עלולות להיות לא מספיק פרקטיות, אלא אם כן אנו לוקחים זאת בחשבון ובוחרים את מערכות הישיבה שלנו מחומר אשר יהיה ניתן לניקוי בקלות.

לאחר שערכנו התבוננות עמוקה לצרכים שלנו ולמי בדיוק מותאמות מערכות ישיבה, עלינו לבחון אילו מערכות ישיבה יוכל סלון ביתנו להכיל. מערכות ישיבה אינן עומדות לבד, הן חלק מסלון אשר יוצר אווירה בפני עצמו ומשפיע גם על עיצוב הבית כולו.מערכות ישיבה צריכות להתאים בפרופורציות למקום המיועד להן וגם מבחינה ויזואלית רצוי שהן לא יבלטו יותר מדי לטובה או לרעה משאר הבית והדבר אמור גם לסגנון, לצבע ולצורה של מערכות ישיבה שנבחר.הרמוניה,אם כן, היא נקודת המוצא שלנו כאר אנו בוחרים ריהוט עבור הבית.

אחרון אך לא פחות חשוב, הוא הכיס שלנו. בכל החלטה שאנו עושים, המרכיב הכלכלי הינו מרכיב שא אחד לא יכול להתעלם ממנו או לפסוח עליו. ואכן, תכנון התקציב ותקצוב נכון של מידת ההשקעה שאתם יכולים ומוכנים לבצע יכול לכוון אתכם ביתר קלות ליעד הנכסף.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009