פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
פינות אוכל

פינות אוכל אשר ממוקמות בחלל הבית בצורה התואמת את השיקולים הטכניים הן החזותיים יכולות לשדרג משמעותית את הבית ובפרט

טל
פורסם: 08/11/11 15:05

מאמר זה שייך לקטגוריית פינות אוכל


פינות אוכל

פינות אוכל אשר ממוקמות בחלל הבית בצורה התואמת את השיקולים הטכניים הן החזותיים יכולות לשדרג משמעותית את הבית ובפרט את המקום המיועד עבור פינות אוכל.

מדוע כה חשוב להשקיע בבחירת פינות אוכל או ארגון המקום עבורן? הסיבה מאוד פשוטה, אכילה הינה דבר שכולנו עושים והיא צורך קיומי עבור כל בני האדם. לכן אין ספק שכאשר צורך זה בא על סיפוקו, האדם רגוע יותר ופנוי לפעילויות נוספות ואחרות אשר הוא נצרך להן. לצד זאת, פינות אוכל מספקות אווירה מאפשרת של תקשורת ופתיחות והנאה בצוותא מאוכל טוב אשר מקרב לבבות ויוצר זמן איכות החיוני לכולנו.
 
כל בית צריך פינות אוכל ורבים מאיתנו מבינים זאת ונקראים אל הדגל בבחירת פינות אוכל מעוצבות שמשתלבות נהדר בחלל הבית ועושות טוב על הנשמה. פינות אוכל צריכות להכיל את כל המסובים ולכן רובן ניתנות להגדלה ובימי חול נותרות בגודל סטנדרטי.
 
פינות אוכל כגורם מלכד מתקשרות לא אחת לחגים ולאירועים מיוחדים שיש לכל משפחה וגם באופן ייחודי לכל משפחה ומשפחה. סביב פינות אוכל מתרחש האקשן ולעיתים מדובר בארוחה סטנדרטית ביותר ואפילו אינטימית מאוד לנוכח שתיקה.
 
טיפוח פינות אוכל על ידי פריסת מפה מעניינת או קישוט באגרטל פרחים רעננים יכול למקד את תשומת הלב שלנו אל עבר פינות אוכל ולהזכיר לכולנו את הדבר החשוב באמת. זה תירוץ מצוין כאשר פינות אוכל לא זוכות לביקור התדיר והמלא של כל הנוכחים ויש צורך ליזום כזה מפגש. במובן זה פינות אוכל מקבלות אצל כולנו תפקיד סמלי שתופס במהלך חיינו תפקיד חשוב יותר או פחות.
 
פינות אוכל ישנות ורעעות זקוקות לשדרוג בזכותו אולי משהו נוסף ישתנה. פינות אוכל חדשות ומזמינות יכולות להשפיע על תחומי חיים אחרים ובייחוד לנוכח העובדה שיש להן תפקיד סמלי בקרב כל אחת ואחד מאיתנו. ולכן התעדכנות מדי פעם בפעם בסגנונות העיצוב או במבצעים המתרחשים תדיר בחברות הרהיטים יכולים לכוון אתכם לקראת פינות אוכל מועדפות שייתכן ויעטרו בקרוב את הבית שלכם ויאירו את שאר הבית ללא מאמץ.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009