פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
פינות אוכל

פינות אוכל הן פינות אשר ניתן לקרוא להן אפילו פינת משפחה. בדרך כלל פינות אוכל הן מקום בו כל המשפחה מתכנסת יחדיו ואוכל יחד את ארוחת ליל השישי

גפן
פורסם: 08/11/11 15:07

מאמר זה שייך לקטגוריית פינות אוכל


פינות אוכל

 פינות אוכל הן פינות אשר ניתן לקרוא להן אפילו פינת משפחה. בדרך כלל פינות אוכל הן מקום בו כל המשפחה מתכנסת יחדיו ואוכל יחד את ארוחת ליל השישי או את ארוחת החג. ישנן משפחות אשר מקפידות מאוד לאכול יחד בתוך פינות אוכל לא רק באירועים מיוחדים ולא רק פעם בשבוע אלא ממש כל יום או לכל הפחות כמה פעמים בשבוע. אכילה יחד בתוך פינות אוכל, דיבור על ענייני היום, החלפת דיעות ורעיונות ושיתוף על החיים האישיים של כל אחד מבני המשפחה הוא ללא ספק דבר מגבש מאוד אשר גורם לכל בני הבית להרגיש קרובים יותר זה לזה. ארוחות משותפות בתוך פינות אוכל הן הזדמנות נפלאה בו כל אחד יכול לעדכן מה קורה בחייו, הילדים יכולים לספר חוויות מבית הספר או מהחוג וההורים יכולים להנות מזמן משפחתי נפלא. אין ספק כי פינות אוכל מאפשרות את הזמן המיוחד הזה אשר עושה רק טוב לכל בני המשפחה, לא משנה באיזה גיל הם.

 
פינות אוכל אם כן עוזרות לחזק מאוד את תחושת המשפחתיות. ניתן לעצב פינות אוכל בצורה זו שהן ייראו חמות מאוד, ביתיות מאוד ומזמינות כך שיהיה נעים עוד יותר לשבת ולאכול בהן. למשל, פינות אוכל אשר מעוצבות בסגנון כפרי הן לרוב פינות אוכל פשוטות למדי אך בו בזמן נעימות מאוד ומזמינות מאוד, זאת אומרת, פשט כיף לשבת ולאכול בהן. בדרך כלל פינות אוכל אלו משדרות תחושה חמה, ביתית ומשפחתית. ניתן כמובן לעצב פינות אוכל כך שהן ייראו מודרניות ומתוחכמות וישדרו תחושה קרה יותר ולא חמה.
 
פינות אוכל מודרניות הן לרוב פינות אוכל אשר עשויות מחומרי גלם מעט שונים מאשר פינות אוכל אשר מעוצבות בסגנןו ביתי. פינות אוכל אשר מעוצבות בסגנון שהוא קר ומודרני בדרך כלל עשויות מחומרי גלם כמו זכוכית ומתכת. פינות אוכל אשר מעוצבות בסגנון שהוא ביתי וחם בדרך כלל עשויות מעץ. כמובן שישנם סוגים רבים ונוספים של סגנונות עיצוב וישנן פינות אוכל שהן לא בהכרח מעוצבות בסגנון שהוא קר מאוד או לחלופין חם מאוד. ניתן לעצב בצורות רבות ושונות, שחלקן יצירתיות מאוד, פינות אוכל.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009