פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
אדריכלים

אדריכלים אמורים להוציא לפועל את תכנון הבנייה שלהם ולהיות ערוכים ומוכנים לכל התהליך כדי לתת את ההוראות ולהוביל את

אפרת
פורסם: 29/12/11 14:44

מאמר זה שייך לקטגוריית אדריכלים

אדריכלים

אדריכלים אמורים להוציא לפועל את תכנון הבנייה שלהם ולהיות ערוכים ומוכנים לכל התהליך כדי לתת את ההוראות ולהוביל את מלאכת הבנייה. אדריכלים בעלי תפקיד משמעותי הם צריכים לראות דברים לטווח הרחוק, צריכים לתכנן מבנה בצורה טובה להתחשב בכל התנאים והבעיות שיכולות לצוץ עם לא מעט הצעות לפתרון ולשיפור בכיס כדי שפעולת הביצוע תהיה קלה יותר. 

 

אדריכלים יכולים לתכנן סוגים שונים ורבים של מבנים ובכלל, הם יכולים להתמחות בכמה תחומים, בכולם או רק בתחום אחד מתוך כל הסוגים הקיימים.  המון אדריכלים בימינו פונים לתחום עיצוב הפנים, שזה תכנון מבנה מבחינה פנימית יותר, מה שבתוך הבית. אדריכלים יכולים לתכנן גם שטחים פתוחים, כמו גינות ציבוריות או מגרשי שעשועים וכד'' ולא רק מבנים מסוימים. בימינו יוצאים המון אדריכלים חדשים מאוניברסיטאות ו/או מכללות בהם מלמדים אדריכלות כמקצוע אקדמאי עתידי מובטח, בלימודים מלמדים אותם כיצד מתכננים מבנה, או כל סוג אחר של תכנון, כיצד עושים זאת על הנייר ואיך דברים עוברים אל הפועל. קיימים לא מעט אדריכלים מפורסמים שתכננו מבנים מפורסמים שרובנו מכירים היום. לימודי אדריכלים נמשכים בערך 5 שנים כמו רופאים, עורכי דין  ומהנדסים. 

 

אדריכלים הם אלה שמתכננים מבנים, הם בעצם אמורים לראות איך ייראה המבנה בעתיד דבר שקשה לעשות. אדריכלים בעצם יכולים לתכנן כל מבנה תלוי במה הם מתמחים, מבנים עירוניים, מבנים ציבוריים, אדריכלות נוף וכו''. אדריכלים הם סוג של אומנים ויוצרים גם הם כמו רבים מסוגי האומנים האחרים מביאים את המחשבה והדמיון אל הפועל ויוצרים משהו חדש ומקורי. לאדריכלים תפקיד חשוב, הם אמורים לתכנן איך לבנות מבנה מסוים הם אמורים לדעת מה יהיה בכל מקום וכיצד ייבנה את כל הפרטים המדוייקים. מבנה אמור להיות בטוח להכיל בו אנשים ולהישאר יציב ואיתן לטווח ארוך בשל כך.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009