פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מעצבים ישראלים

מעצבים ישראלים רבים, במגוון של תחומים שונים, עושים לא רק חיל בישראל אלא במקומות שונים בעולם כולו.

אפרת
פורסם: 29/12/11 14:49

מאמר זה שייך לקטגוריית מעצבים ישראלים

מעצבים ישראלים

איזה גאווה זה לשמוע על סדנת בוטיק לעיצוב מערכות ישיבה שהוקמה לפני כמעט 20 שנה ועושה חיל בחו"ל? תמיד רצינו להיות אור לגויים, בעולם עיצוב הפנים אנו יכולים לממש את הרצון הזה. הרבה מאוד מעצבים ישראלים אשר התחילו את דרכם באקדמיות לעיצוב ישראליות מצליחים בחו"ל. ברשימה הארוכה של המצליחים והמצליחות יש מעצבי ספות, כורסאות ומערכות יוקרתיות, מעצבי פנים למיניהם, אדריכלים וארכיטקטים.

מעצבים ישראלים רבים, במגוון של תחומים שונים, עושים לא רק חיל בישראל אלא במקומות שונים בעולם כולו. ישנם אנשים מפורסמים בעולם כמו למשל כוכבים הוליוודיים אשר עונדים תכשיטים אשר עיצבו מעצבים ישראלים וישנן זמרות מפורסמות אשר לעתים לובשות בגדים אשר עצבו מעצבים ישראלים. כל פעם הישראלים מגלים כי מעצב ישראלי אחר התפרסם בחו"ל בזכות הכישורים שלו והיצירתיות שלו. ישנם מעצבי בגדים ישראלים, מעצבי תכשיטים ישראלים, מעצבי שמלות כלה ושמלות ערב ישראלים, מעצבי בתים ישראלים וכן הלאה. כמובן שאין צורך להרחיק עד מקומות שונים בארצות הברית ובאירופה על מנת להתרשם מהיצירתיות של מעצבים ישראלים ועל מנת להתרשם מהיכולות האמנותיות שלהם במגוון של תחומים.

מעצבים ישראלים בדרך כלל מתחילים את דרכם המקצועית בישראל. זהו חלומם של מעצבים ישראלים רבים להתפרסם גם בחו"ל אך ישנם כאלו אשר מסתפקים בעיצוב ללקוחות ישראלים והם זוכים לא פעם לפופולאריות גדולה בקרב חוגים שונים. חובבי אופנה בארץ יכולים למנות בקלות את השמות של מעצבי הבגדים הישראלים אשר מעצבים בגדים נפלאים וכך הדבר גם לגבי מעצבי תכשיטים. כל כלה שמתחתנת ומחפשת שמלת כלה מגיעה אל מגוון גדול של מעצבי שמלות כלה ישראלים אשר העיצובים שלהם מיוחדים ושונים זה מזה.

מעצבים ישראלים יוצרים בדרך כלל עיצובים ייחודיים. אנשים שונים בעלי טעם שונה באופנה, בתכשיטים ובעיצוב הבית יוכלו כולם למצוא השראה ויופי בעיצובים שונים של מעצבים ישראלים משום שהעיצובים הם מגוונים כל כך. לכל אחד מאותם המעצבים יש מקורות השראה מעט שונים והתבוננות מעט שונה על העולם ולכן גם העיצובים אינם דומים זה לזה ואינם שבלוניים. כדאי מאוד לקנות בגדים אשר עוצבו ויוצרו בישראל ולקנות תכשיטים אשר עוצבו ויוצרו בישראל על מנת להמשיך ולתמוך מבחינה כלכלית וערכית הן ביצרנים הישראלים והן באותם מעצבים ישראלים. 

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009