פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט מוסדי

ריהוט מוסדי הינו חלק בלתי נפרד מכל מוסד. הרי אין מוסד שאין בו ריהוט מוסדי וציוד המתאים לתפוקה השוטפת של המוסד, אשר חיוניים

אפרת
פורסם: 15/01/12 16:10

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט מוסדי

 

ריהוט מוסדי
 
ריהוט מוסדי הינו חלק בלתי נפרד מכל מוסד. הרי אין מוסד שאין בו ריהוט מוסדי וציוד המתאים לתפוקה השוטפת של המוסד, אשר חיוניים לפעילותו והתקדמותו של המקום. ריהוט מוסדי משתנה בהתאם לאופיו של ה מוסד, תחום התמחותו, האם זהו מוסד שעובד עם לקוחות בצורה ישירה או לא ובהתאם לתקציבו של כל מוסד. בדרך-כלל כאשר מוסד כלשהו מותאם לקבלת קהל וקבלת לקוחות הריהוט המונח בו יהיה מעט שונה. ריהוט מוסדי אשר מקבל ומטפל בלקוחות בדרך-כלל יכיל ספות וכסאות אשר יהיו בחדר המתנה. כמו כן, ריהוט מוסדי נוסף באותו מוסד יהיה בר מים מינרליים ומתקן לעיתונים, למגזינים ולברושורים של המוסד כדי שהלקוחות יוכלו לעיין בהם בזמן ההמתנה.
 
ריהוט מוסדי אינו נעצר רק בספות, בכיסאות ובבר מים מינרליים בחדר ההמתנה. ריהוט מוסדי מעל לכל צריך להיות נוח לעובדי המוסד עצמם. השולחנות עליהם הם עובדים והשולחנות עליהם מונח המחשב של עובדי המוסד צריכים להיות נוחים, יציבים וגדולים מספיק לצרכיהם של העובדים. כמו כן, אם עובדי המוסד יושבים שעות ארוכות או עובדים מול מחשב יש לדאוג שהכסאות עליהם הם עובדים, חלק בלתי נפרד מכל סט של ריהוט מוסדי, צריכים להיות נוחים. ריהוט מוסדי צריך להיות מעל לכל מתאים לעובדים מבחינת נוחות ומבחינת פונקציונאליות. גם הכסאות צריכים להיות בעלי גב תומך כדי שלא ייגרמו לעובדים כאבי גב.
 
ריהוט מוסדי נוסף שניתן למצוא במוסדות רבים הינם ארונות שונים ובמיוחד ארונות תיוק. כמובן שגודלם של ארונות תיוק משתנה בהתאם לצרכי המוסד. כל מוסד מחליט בהתאם לאופיו ולתקציבו האם הוא מחליט לקנות ריהוט מוסדי וציוד מוסדי פונקציונאליים אך פשוטים וזולים ביותר, או שהוא מעוניין להשקיע בעיצוב של הריהוט המוסדי בכדי ליצור רושם מסוים על לקוחותיו. כך שישנה גם הצהרה כלכלית מסוימת בבחירת ריהוט מוסדי.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009