פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
העיצוב המקצועי לפנים הבית

עיצוב פנים צריך להתייחס גם למרכיב הכלכלי.עיצוב בתים הוא מענה לצרכים של אנשים שגרים בבית. לכן חשוב להתייחס ולתת את הדעת גם למרכיב זה

אפרת
פורסם: 23/01/12 09:33

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב פנים

עיצוב פנים

עיצוב פנים דורש מאיתנו לא פעם לפתוח את הכיס לרווחה, ולתת לכספנו להשתחל ממנו בקלות החוצה. זהו לא מצב שנעים לנו לחשוב עליו, אבל תמיד יש לקחת בחשבון ששירותי עיצוב פנים יעלו לנו לא מעט כסף. תכנון תקציב קפדני אשר מתחשב בכל האספקטים של עיצוב הוא כמובן חשוב והכרחי. היבט כלכלי לעיצוב פנים - הוא עקרוני מאוד כאשר אנו מתחילים לעצב את הבית.

עיצוב פנים צריך להתייחס למרכיב הכלכלי.עיצוב בתים הוא מענה לצרכים של אנשים שגרים בבית. לכן חשוב להתייחס ולתת את הדעת גם למרכיב זה. כאשר מעצב בתים מגיע למשפחה, עליו להבין את הצרכים הללו שלו ולכן כאשר הוא מגיע לתת הצעה לעיצוב פנים, הוא ייקח בחשבון את החומרים ואת גובה המחיר הכלכלי שיש לשלם עבור כל שיפוץ. כמובן שהוא יכול להציע אפשרויות עיצוב יותר יקרות, אך לצידן עליו לתת אלטרנטיבה אפשרית ומאפשרת לבני הבית לקבל את המענה הכי מספק ואיכותי.

 

עיצוב פניםהוא דרך מצוינת לשנות מבלי לנטוש את הבית הקיים בעל הזכרונות הרבים או להיאלץ לעקור את המשפחה למקום אחר. עיצוב פנים ושיפוצו יכול להועיל במקרים בהם הדיירים מרגישים שהם שבעו מחזות הבית ושזו אינה מספיקה. עיצוב בית נכון שלוקח בחשבון את כל מרכיבי העיצוב בשילוב של הצרכים של מזמיני העבודה ויכולתם הכלכלית, יכול לחולל פלאים ולהביא את המשפחה למחוזות חדשים ונפלאים.

 

עיצוב פנים ובכלל, משפיע על המצב המנטאלי של כל מי שמגיע ודורך בו ולכן אם עושים שימוש יעיל ונכון יכולים לשפר גם את התחום הזה. גוף ונפש הולכים יחד, ניתן לומר שהבית הוא הגוף במקרה הזה והנפש היא האנשים שגרים בו. ולכן אם נוכל לטפל גוף ונפש יחדיו באמצעים העומדים לרשותנו כמו עיצוב פנים, נצא נשכרים ומאושרים מאוד.

 

 

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009