פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
איך שעיצוב הבית משנה הכל

עיצוב הבית הינו מלאכה לא פשוטה בכלל, אך כל המשכיל ללמוד את התחום ולעשות אותו נכונה, זוכה לשכר על עמלו ורווח נפשי רב

אפרת
פורסם: 23/01/12 09:42

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב הבית

עיצוב הבית

עיצוב הבית הינו מלאכה לא פשוטה בכלל, אך כל המשכיל ללמוד את התחום ולעשות אותו נכונה, זוכה לשכר על עמלו ורווח נפשי רב. עיצוב הבית הוא עולם ומלואו. הוא משלב תחומים רבים ומרכיבים שונים שמתנקזים לכדי בתים שנראים נהדר. עיצוב הבית שמור רק לאנשי מקצוע מנוסים ויודעי סוד, אם כי קיימים בחוץ כמה כשרונות טבעיים. בישראל שירותי עיצוב הבית הם שירותים שישראלים מאוד מחבבים, בין אם זה סדנת בוטיק לעיצוב מערכות ישיבה או החברה מתמחה בספות, כורסאות, מעצבים בעלי שם או מתחילים - אנו נבקר כמעט אצל כולם. כל חברה לעיצוב הבית משקיעה את המיטב בעיצוב הרמוני ופונקציונלי של עיצוב הבית ונוער, וכן חדרים נוספים בבית. באינטרנט תוכלו להתרשם מכל העיצובים והסגנונות ולהחליט למי לפנות לביצוע המלאכה.

עיצוב הבית ועיצוב בכלל, הוא מרכיב חשוב בעולמנו. תארו לכם בית פשוט ולא מעוצב, איך הייתם מרגישים כלפיו, מה הייתם חושבים על הדיירים שגרים בו, איזה תחושות היה מעלה בכם? לרב ליבנו נכמר על אנשים שלא יודעים לטפח ולדאוג לעצמם. אנו לא חוסכים ביקורת גם ממי שלא יודעים להתלבש ולשלב נכונה בגדים. אותם הרגשות צפים ועולים כלפי בתים לא מעוצבים.

בתים מעוצבים  יכולים לחולל שינוי של ממש בקרב הנמצאים בו, הן מהבחינה האישית והן ברמת היחסים הבין אישיים שלהם, בתוך הבית ומחוצה לו. אין ספק שכאשר אנו נמצאים בתוך סביבה נעימה למראה ומתוחזקת יותר דברים מתאפשרים לנו בזכות רווחה נפשית מאוד גדולה שאנו חשים. אנשים רבים לא משכילים או יודעים להשקיע ולעשות עיצוב בית נכון. לו היו מבינים את גודל החשיבות של עיצוב הבית מיד היו שוכרים לשורותיהם מעצב או מעצבת פנים שיסייעו להם בעיצוב הבית.

לאחר שבוצע עיצוב הבית בידיים מיומנויות, תפקיד המתגוררים בבית הוא לשמור עליו  ולתחזק אותו.. עיצוב בית כאמור תורם רבות, אך ללא שמירה על הקים ודאגה לסטנדרטים קבועים ויציבים של מראה הבית, קל מאוד לקלקל את שנעשה ולהרע ולהזיק לבית , למראהו ולסביבתו.

עם הזמן, יותר ויותר אנשים מבינים את חשיבות העיצוב בחייהם. או אז הם דואגים לטפח את עצמם ואת סביבתם ולשמחתנו פונים גם לייעוץ בנושא עיצוב הבית. עיצוב הבית הוא תחום מהנה וכייפי אשר יכול להעביר את התחושות האלה גם כאשר מסתיים. מעצב פנים איכותי יוכל להעביר בין היתר שאר מסרים שונים אותם יבקשו להעביר בעלי בתים.

לכל אחד, צורך ואופי משלו וחוכמת עיצוב הבית זה לשכלל ולתכלל את המרכיבים הללו לדי יצירת פאר באמצעות עיצוב הבית. בכחו של עיצוב בכלל ועיצוב הבית בפרט הוא להעביר מסר. יש לשקול היטב איזה מסר רוצים להעביר לעצמנו ולמי שחי איתנו ואיזה מסר נרצה שיעבור גם לאורחים שלנו.

עיצוב בית אינו רק עונה על צורך מעשי, לראייה, ,אנשים רבים אוהבים את בתיהם מאחר ואל האחרונים משקפים אותם בדיוק. כך שמסר יכול להיות ממש אישיות של אדם ולא רק עיצוב לפי צרכים או מסר חיצוני וקר שהאדם רוצה להעביר כמו יוקרה.

עיצוב הבית הוא כלי נהדר לעשות בו שימוש ומי שעוד לא נעזר בו מפספס הזדמנות ענק לקחת את חייו כמה צעדים קדימה ולהטיב עם עצמו ועם ביתו.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009