פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט יוקרתי

עיצוב ריהוט יוקרתי על ידי מעצבים מפורסמים, הן בישראל והן במדינות אחרות בעולם, לרוב מעלה את המחיר של אותם הרהיטים בצורה ניכרת

גפן
פורסם: 14/02/12 15:41

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט יוקרתי

 ריהוט יוקרתי

עיצוב ריהוט יוקרתי על ידי מעצבים מפורסמים, הן בישראל והן במדינות אחרות בעולם, לרוב מעלה את המחיר של אותם הרהיטים בצורה ניכרת. ישנם אנשים אשר נהנים להתהדר ברהיטים אשר עוצבו על ידי מעצבים מפורסמים ממש כשם שהם נהנים להתהדר ביצירות אמנות אשר פוסלו על ידי פסלים מפורסמים או בציורים אשר צוירו על ידי ציירים מפורסמים.

 

עיצוב ריהוט יוקרתי נעשית, כאמור לעיל, גם על ידי מעצבים מפורסמים בישראל. אם אתם קונים רהיטים אשר עוצבו על ידי מעצבים ישראליים, מפורסמים או אנונימיים, אתם בהחלט יכולים לתרום למשק הישראלי ולתחום עיצוב ריהוט יוקרתי בישראל. כך שכאשר קונים רהיטים מעוצבים יש לקחת בחשבון שבהחלט ניתן לקנות רהיטים מעוצבים, אשר עוצבו על ידי מעצבים מוכשרים מאוד ויוצרו מחומרי גלם באיכות גבוהה שיוצרו ועוצבו עוד בישראל. כשם שישנם אנשים אשר מקפידים לקנות תוצרת חקלאית אשר מגיעה אך ורק מישראל וכשם שישנם אנשים אשר קונים בגדים אשר עוצבו על ידי מעצבי בגדים ישראליים כדי לתרום לתעשייה הישראלית וכדי לחזק אותה כך ישנם אנשים אשר קונים רהיטים אשר עוצבו בישראל.

 

עיצוב ריהוט יוקרתי על ידי מעצבים ישראלים לא נופלת מרמתה מעיצוב ריהוט יוקרתי שנעשו על ידי מעצבים אחרים במדינות אחרות. עיצוב ריהוט יוקרתי של מעצב ישראלי אחד אולי לא ימצא חן בעיניכם או שהעיצוב של אותם הרהיטים לא יתאים לעיצוב של הבית שלכם אך וודאי תצליחו למצוא, ובטח אם תשקיעו בכך זמן ומאמץ, עיצוב ריהוט יוקרתי של מעצבים ישראליים אשר כן מוצא חן בעיניכם ואשר כן מתאים לעיצוב הכולל של הבית שלכם. כאשר מחפשים רהיטים מעוצבים יש לשים לב גם לפרטים נוספים מלבד העובדה כי הם עוצבו בישראל. יש לשים לב בין היתר גם לאיכות חומרי הגלם, גם לצבעים וגם לנוחות של הרהיט כאשר שמים לב לפרטים השונים של עיצוב ריהוט יוקרתי.

 
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009