פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מעצבי פנים

הרבה פעמים אנשים מחליטים אחרי כמה שנים לשפץ את דירתם, זה קורה בדרך כלל לפני חגים, שרוצים או שינוי דרסטי של שבירת קירות

ציפי
פורסם: 07/03/12 16:55

מאמר זה שייך לקטגוריית מעצבי פנים

 מעצבי פנים


הרבה פעמים אנשים מחליטים אחרי כמה שנים לשפץ את דירתם, זה קורה בדרך כלל לפני חגים, שרוצים או שינוי דרסטי של שבירת קירות, או החלפת כל הרהוט בבית לחדיש ואחר. ונשארים עם אופציות של אוסף רעיונות שמביאים להתלבטויות, אז מתחילים חיפושים של מעצבי פנים קטלוגים למיניהם בכל המדיה. אחר הצעות מחירים, פגישות עם מעצבי פנים שונים, עד שנמצא את המענה הנכון והטוב עבורנו המתאים למחיר ולמטרתנו. שאנו שלמים עם הכל, ומתחילים בעבודה שרצינו להפוך ארמון חלומי למציאות.
 
המודעות ליופי ונוחות
המודעות הקיימת היום בעיצוב פנים של חלל כלשהו, אם זו דירה, בניין , חנות וכל עסק אחר חשובה להרבה מאוד אנשים. אלה הלוקחים מעצבי פנים ומשקיעים לטווח ארוך, הרי יודעים כי יופי פנימי של מקום זהו כרטיס הביקור שלו, שאליו נרצה לחזור תמיד. בעסקים קטנים וגדולים חשוב מאוד להעזר עם מעצבי פנים. גם שהעסק יהיה מסודר ומאורגן לעובדים ולקהל האמור להכנס אליו. בבתים פרטיים העסקת מעצבי פנים חשובה למרות שמראש הרבה מהבעלי בתים יודעים פחות או יותר מהם דרישותיהם מהמקום. מעצבי פנים רואים מזויות אחרות את השטח, הכל לבסוף לפי הסכמת הלקוח.
 
שטח העיצוב
עיצוב שטח לפי גודלו יכול לשנות בהרבה אם משתמשים במימדים הנכונים ובצבעים המתאימים, לכן מעצבי פנים שרואים שטח נקי ויודעים מה מטרתו, יכולים לעזור בארגון כל מיקומם של הרהוט, החפצים והאביזרים החשובים שאמורים להיות בו, והם משמעותיים לגבי הכניסה והשהיה במקום. בנוסף מעצבי פנים יכולים להציע את צבעם הנכון. צבעי האביזרים והחפצים חשובים מאוד ויכולים לשנות במראם את האנרגיה שבשטח מקצה לקצה.
 
מעצבי פנים מפה לאוזן
מעצבי פנים שרואים לקוח מאושר כארמון קטן שנבנה עבורו, אין הנאה יותר גדולה ומסופקת מזו, ותמיד נעים להיות במקום יפה, שהאוירה טובה בו.
ההרגשה הנעימה של הגרים בבית מעוצב היא נפלאה כאשר הם מארחים אנשים לביתם והאורחים נהנים מהאוירה, והרבה פעמים נוצר חשק מצידם גם לשנות בביתם. וודאי ישאלו מי עיצב וידעו שיצטרכו מעצבי פנים טובים, ידעו למי לפנות.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009