פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
סגנונות ועיצובים של חדרי ילדים

חדרי ילדים מיוחדים הם לרוב חדרי ילדים אשר העיצוב שלהם שונה, לא שגרתי ומיוחד לעומת חדרי ילדים "רגילים"

גפן
פורסם: 10/04/12 12:16

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

חדרי ילדים בסגנון ייחודי ואישי

חדרי ילדים מיוחדים הם לרוב חדרי ילדים אשר העיצוב שלהם שונה, לא שגרתי ומיוחד לעומת חדרי ילדים "רגילים". חדרי ילדים מיוחדים הם חדרים אשר לא פעם משודרגים לאין שיעור ויפים הרבה יותר מחדרי ילדים סטנדרטים. כמובן שכאשר מדובר בעיצוב פנים השאלות מהו יפה יותר ואיזה חדר מעוצב יותר או מיוחד יותר הן שאלות סובייקטיביות שהתשובה עליהן משתנה מאדם לאדם. לכן, בעיני אדם אחד חדרי ילדים מיוחדים יכולים להיות פסגת העיצוב והיופי ועבור אדם אחר חדרי ילדים מיוחדים יכולים להיות חדרים שהעיצוב שלהם אולי יותר מעניין ומיוחד אך דווקא פחות יפה מעיצוב של חדרי הילדים הסטנדרטיים יותר והקלאסיים יותר. עם זאת, כמובן שקשה להכליל את כל אותם חדרי ילדים מיוחדים תחת אותה הגדרה. זאת אומרת, יכולים להיות חדרי ילדים מיוחדים שעוצבו על ידי מעצב שהפך אותם פשוט לעוצרי נשימה, לחלק מחלום ממש, ויכולים להיות חדרי ילדים מיוחדים שעוצבו בצורה מאוד לא מרשימה.

חדרי ילדים מיוחדים הם חדרים אשר בדרך כלל יש משהו בולט או מספר דברים מובהקים אשר מייחדים אותם מחדרי ילדים אשר נחשבים לרגילים. למשל, ניתן להפוך חדרי ילדים למיוחדים יותר על ידי כך שמעצבים אותם מסביב לנושא מסויים. אם ילדה מסוימת אוהבת מאוד פיות ניתן לעצב את החדר שלה בתור יער פיות עדין, מיוחד ומסתורי ובכך להפוך את החדר שלה לחדר מיוחד ומרתק מאין כמוהו. כמובן שלא רק הרעיון לעיצוב החדר אלא גם הביצוע שלו בפועל משפיעים מאוד על היופי ועל החן של אותם חדרי ילדים מיוחדים.

חדרי ילדים מיוחדים תוכלו לעצב לבד, אם יש לכם את הרצון, את הסבלנות ואת הכלים לעשות כן. אפשרות אחרת היא לעצב את החדר יחד עם מעצב פנים או מעצבת פנים אשר מתמחים בעיצוב חדרי ילדים מיוחדים.
 
 
 
 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009