פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
טרנדים בעיצוב חדרי ילדים 2016

הבה ונכיר טרנדים שונים בעיצוב חדרי ילדים 2016. כפי שבוודאי שמתם לב, החדשנות כבר מזמן הגיע לעולמם המופלא של חדרי הילדים

מערכת
פורסם: 27/01/16 11:42

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

טרנדים בעיצוב חדרי ילדים 2016

 
הבה ונכיר טרנדים שונים בעיצוב חדרי ילדים 2016. כפי שבוודאי שמתם לב, החדשנות כבר מזמן הגיע לעולמם המופלא של חדרי הילדים. הם שונים מאד מאלו של העבר ולא בכדי. התקדמות בתהליכי העיצוב אפשרה להתאים לילדי דור המחר את החדרים המעוצבים והחכמים ביותר שבנמצא. מה הביאה עמה שנת 2016, אם כן?
 
מדפי כוורת במקום ארונות ומדפים על בסיס קרקעי
 
הארונות והמדפים על בסיס קרקעי יצרו לא מעט בעיה כשזה הגיע למניעת צפיפות. בעבר יוצרו הכוורות באותה שיטה, כשהן למעשה היו ארונות בלי דלתות. אנו מוצאים עיצוב זה לא רק לא יעיל אלא גם מסוכן, שכן זה מדרבן את הילד לטפס על הכוורת ובכך למוטט עליו את כל מערך המדפים. הכוורות כשהן במתכונתן החדשה והנוכחית, מרותכות לקיר, אך מיובאות לחדר בתפוצה רבה, לשם כיסוי הקיר כולו – גם הכי בטוחות וגם הכי יעילות, ומעל לכל – מספקות מקום רב בחדר, ומונעות צפיפות PER SE.
 
ספה נפתחת – חוסכת במקום וקלה לשימוש
 
כמה פעמים הייתה לכם בעיה של חדר משותף בו מתגורר מספר אי זוגי של ילדים, ועל כן לילד האחרון יש למצוא מיטה שאינה מיטת קומותיים? כמה פעמים היה זה חדר קטן וצפוף שדורש התייעלות? במקרים כאלו – הספה הנפתחת היא פשוט החברה הכי טובה שלכם. מדוע? משום שביום יום היא ספה, ובלילה היא יכולה להישלף כמיטה. התנאים לכך הם – ילד גדול יחסית, בגיל 7 לפחות, שיכול לישון ללא קרש בטיחות, ואשר יכול לפתוח לעצמו את המיטה בלילה בקלות. הספה פחות מתאימה לילדים קטנים וטף. בחדר נוער קטן ללא אפשרויות אחסון רבות זה אידאלי. אכן, עיקר הקונים של המוצר הם הורים לנערים בגילאי 13-17.
 
גופי תאורה מעוצבים לילדים
 
גופי התאורה של שנת 2016 הם פסלים ותכשיטים לחדר לכל דבר ועניין: לא עוד בית מנורה פשוט, אלא התקן תאורה בצורת כדורגל, דמות מסרט מצויר ואפילו חיה אהובה על הילד שלכם. התקני התאורה הללו מפיצים אור צהוב או לבן לבחירתכם, בהתאם לנורה שקניתם, והצבעים של גוף התאורה אינם משפיעים על הצבע של התאורה עצמה. מומלץ לבחור את ההתקנים הללו עם הילדים ובליווי של מוכרן מקצועי מחנות אביזרי ילדים.
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009