פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
תחרויות מעודדות חדשנות

תחום הרהיטים גם הוא נגוע בחיידק הרייטינג. רהיטים נמכרים טוב יותר כשהם ממלאים אחר כללים של הוספת מימד של חדשנות

שרון ברודצקי
פורסם: 17/02/09 16:57

מאמר זה שייך לקטגוריית רהיטים ישראלים

רהיטים: תחרויות מעודדות חדשנות

תחום הרהיטים גם הוא נגוע בחיידק הרייטינג. רהיטים נמכרים טוב יותר כשהם ממלאים אחר כללים של הוספת מימד של חדשנות, נועזות ואמירה מקורית. רהיטים מייצרים תחושות של עוצמה, כוח, הצלחה. רהיטים בדיוק כמו כל תחום אחר, מבוססים על הצלחה מבחינת רייטינג. רהיטים פורצי דרך מבחינה עיצובית, מייצרים סקרנות בקרב לקוחות המבקשים להיות הראשונים שיש להם רהיט זה או אחר. רהיטים כיום מלאים בפטנטים וחידושים טכנולוגיים המתבטאים בחומר ובהנדסת האנוש. טכנולוגיה מתקדמת בתעשייה מאפשרת רמות גימור גבוהות גם ברהיטים שאינם יקרים במיוחד. שיטות עיבוד חומרים חדשות, הופכות את הרהיטים לבעלי כל מראה שנבקש, תוך שמירה מוקפדת כל נוחות שימוש ותחזוקה. רהיטים נהנים כיום מאפשרויות משחק רבות, כלומר הם מודולאריים יותר וניתנים לתזוזות ולשימושים רבים בחלל. רהיטים אף זוכים כיום לטקסטורות מעניינות שהופכים גם חומר זול יחסית לבעל מראה יוקרתי ומתוחכם. רהיטים כיום מקיימים דיאלוגים עם שפות אחרות של עיצוב וכך הם הופכים לפריטים שיוצרים הרמוניה אמיתית.
מי שאמונים על עיצוב הרהיטים, נמצאים כל העת עם יד על הדופק ומצליחים לייצר פריצות דרך משמעותיות בעיצוב עבור כל סגנון קיים. סגנונות הריהוט השונים, כמו ריהוט עתיק, דרך הריהוט ההי טקי, הכפרי והמודרני זוכים לתפיסות עיצובית שיש עימן רעננות, תוך התחשבות במשתנים שונים המאפיינים את אורח החיים המודרני.
איגוד תעשיית הרהיטים הישראלי מעניק כל העת  במות למעצבי רהיטים מוכשרים, גוף זה מעודד תחרותיות וכן מעניק פרסים למעצבים מצטיינים. באופן שכזה, באמצעות תערוכות רהיטים אשר נערכות בכל כמה חודשים ובאופן תדיר, אנו חשופים לכל המגמות המקוריות ופורצות הדרך אשר שואבות את השראתן מממספר רב של מקורות בארץ ובעולם.  תחרויות של עיצוב רהיטים בדרך כלל נושאות פרסים והזוכים בתחרות,מקבלים  מוניטין וחשיפה עולמית.  תחרויות עיצוב רהיטים הן חשובות במיוחד שכן הן אלו שנותנות את הטון ובעצם מייצרות את הטעם החדש והעתידי שאנו הצרכנים מפתחים ולומדים לצרוך.
קחו למשל את תחום עיצוב הספות: ספות מוצבות במיקום הגבוה ביותר ברייטינג ריהוט הבית, בעיקר מכוון שזה סוג הרהיטים הראשון שאנשים מבקשים לרכוש. אנשים חושבים כיצד תראינה הספות , כיצד יראו הריפודים וכד''. בשנים האחרונות עברו הספות שדרוגים משמעותיים ומבחינות רבות, כמו כן נעשו ניסיונות לערוך הכלאה של רהיטים אלו עם רהיטים אחרים ואלמנטים עיצוביים אשר לקוחים מעולמות עיצוב אחרים והדבר הפך להצלחה גדולה.
מגמה משמעותית ביותר בתחום עיצוב הרהיטים היא תחום רהיטי המדיה, מדובר ברהיטים הכוללים בתוכם מערכת סטריאו מובנות שניתן לחבר אליהן כל נגן אודיו או וידאו מודרני. השוק מציע רהיטים בסגנון עתידני אם תרצו שיש בהם אפשרות של התחברות שלש מכשיר אלקטרוני שיוצא לשוק.  רהיטים עושים קישור אמיתי בין כל תחומי החיים ומיצרים שפה חדשה שבנויה על יחסי גומלין אמיתיים עם שאר מרכיבים בחלל הנתון. 
הרהיטים אם כן הופכים מודולאריים יותר, ניידים ומשני צורה על-פי צורך.  באופן זה רהיטים משנים את תפקידם הפונקציונאלי ואת תפקידם העיצובי  בחלל.  למעשה רהיטים מודולאריים מאפשרים יצירה של  שינויים בתפיסת החלל .
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009