פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות

היועץ הטוב ביותר

מיכאל
פורסם: 01/04/09 09:40

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות

ארונות

 

יש את היועץ הטוב ביותר שעימו תפגשו והוא נראה לכם מבין גדול מאוד בתחום ארונות, זהו שהדגש הוא על נראה לכם, בכל דבר כולל בתחום ארונות בחנו את הדברים או ארונות בשבע עיניים. המפתח להצלחתו של מנהל המכירות בתחום ארונות הוא שהוא שואל את השאלות המטומטמות ביותר, למרות שהוא אחד האנשים המבריקים ביותר שפגשת חשוב לנבור בכל פרט בתחום ארונות אם אנחנו מחפשים איכות ועיצוב חדשני.

לבוסים, ליועצים המשתכרים סכומי עתק ולבוגרי בתי ספר למנהל עסקים שעיניהם בורקות מחידושים יש בעיה מטרידה אחת והיא: רובם משוכנעים שהם אמורים לדעת את התשובות. הסתכלו בבוס גדול המסתובב במפעל, רק לעתים רחוקות תשמעו אותו שואל שאלה מעניינת ביותר ולא הגיונית בעליל. הם חוששים להכתים של התדמית שלהם בעיני עצמם. הם שוכחים ששרשרת שלמה של שאלות בתחום ארונות כמו מה זה הסוג הזה זה נראה כמו ארונות סטנדרטיים? היא שתוליך אתכם אל השורש של כל בעיה בתחום ארונות. העובדים בשטח, כמו כולנו, שמחים לשוחח על מה שהם עושים בתחום ארונות וכן סתם לשוחח כבני אדם, הם מכבדים מאוד את העובדה שיש לכם תבונה כדי לשאול את השאלות הנאיביות חסרות התקנה האלה וזהו סוד הצלחתם הם תמיד תוהים על הדברים ושואלים.

גם אם אתם חושבים שאתם יודעים חשוב להניח שאתם לא יודעים כי באמת בתחום ארונות למעשהאתם לא יודעים כלום בתחום ארונות.  מה לעשות שיש תחומים בהם אתם טובים ויש תחומים שבהם אתם לא כל כך מוצלחים. לא תמיד אתם מהווים את מסמר המסיבה, וגם לא עמדתם בראש מועדון הוויכוחים בבית הספר התיכון שלכם, ופתרון משוואות מתמטיות מרגש אתכם הרבה יותר מהאזנה להקלטה חורקנית של השיחות מול הטלוויזיה של מרי פופינס והעוגיות הנחמדות שלה.

שום דבר מאלה לא יחסום בפניכם קריירה נוצצת בתחום ארונות. גם כמובן ‏היכולת להגיש כמה מצגים או פרזנטציות מבריקים לסיטונאים ללא ספק תשפר את מצבכם לבלי הכר. כולנו זקוקים לכישורי שכנוע טובים כדי לגייס תומכים בתחום ארונות מפעם לפעם. יש אפוא חשיבות חיונית לכישרון לתקשר מול קהל בציבור, בין שזה מוצא חן בעיניכם ובין שלא. ‏אין אדם שלא עובד קשה למען רווח. הנה כמה עצות: התרגול משפר את הביצועים. זה נשמע אמנם מובן מאליו, אך רבים מדי מתעלמים מזה. יש רק מעט מאוד מלחינים, שחקני גולף או נהגי מרוצים טבעיים. ולמשל אין שום נואמים טבעיים.  

 

אפשר לשפר את הדיבור אם מדברים בלי סוף. צריך 10 ‏שנים של אימונים קשים כדי להיות פיזיקאי שכיר או נגר טוב או בתחום ארונות בתור סוכן מכירות. בתחום ארונות בתור סוכן מכירות אתה רוצה ללמוד על פי תחושה את הכישורים המתוחכמים הדרושים למצגת כדי להעביר את המסרים שלך הלאה ולכן שדר מקצועיות ותקצור את הפירות.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009