פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
דקים

כוללים פרקטים מסוגים רבים ושונים וכן עצים מסוג של עצים דקים באיכות מעולה

מיכאל
פורסם: 01/04/09 10:27

מאמר זה שייך לקטגוריית דקים

דקים

 

דקים בתחום הפרקטים הם סוגי עץ איכותיים. דקים כוללים פרקטים מסוגים רבים ושונים וכן עצים מסוג של עצים דקים באיכות מעולה. העצים הם כמובן בעלי עמידות גבוהה לאורך זמן.

 

מגוון המוצרים המוצעים לצרכנים כיום הם: פרקט מסוג פרקט גושני, וכן פרקט מסוג פרקט שכבתי, פרקט מסוג פרקט למינציה, דקים לפנים ולחוץ, פרקט מסוג פרקט המיועד במיוחד לחדרי אמבטיה, גיוון רב וצביעת הפרקט, וכן רצפות המיוחדות לתחומי מחול וספורט, מגרשים של כדורסל, וכן רצפות מיוחדות לבמות מופעים, עבודות חידוש דקים וכן חידוש של פרקטים.

 

שיטות הייצור החדשניות כיום מאפשרות לעבד כל חומר קיים ולהקנות לו כל צורה אפשרית העולה על הדעת. לגבי רצפות עץ חיצוניות לבית בתחום דקים. דקים הם יש לציין רצפות עץ חיצונית בעיקר נראות בבתים פרטיים ובאולמות אירועים יוקרתיים, דקים נמצאים ברצפות העץ כיום על תשתית מיוחדת של קורות עץ או נמצאות על תשתית של קורות מתכת. דקים מורכבים יש לציין מלוחות עץ גושני בעזרת ברגים לחיזוק, הברגים לחיזוק יוצרים מין מחצלת ריצפתית של משטח אחיד עם מרווחים שונים. דקים מותקנים בדרך כלל גם על משטחי בטון או כלונסאות עץ. לגבי דקים חשוב לציין כי אסור שיהיה מגע בלתי אמצעי בין דקים וכן עם תשתיתם על האדמה, הנימוקים כאן הם כמובן מניעה חמורה של צבירת לחות שפוגעת והורסת את המשטחים. לגבי שימוש נרחב במוצרי דקים על גגות או מרפסות הבית אנחנו ממליצים להניח את הדקים ולא לקבע אותם בגלל חשש לפגיעה באיטומים שיש לנו על הגג ולחלחול של גשמים לבית.

 

דקים לגבי יתרונות בריצוף חצרות. משטחים שונים של דקים מעלים כמובן את עלותו האיכותית של הנכס כמו למשל: שדרוג של גג למרפסת החיפוי במוצרי דקים, זה מייעל את השימוש בשטח ועושה בו שימוש מושכל למשל תחום של תליית הכביסה וכן הופך אותו למקום יוקרתי, חברותי, נעים ואסתטי ביותר. עלות תחזוקת דקים היא יש לציין נמוכה מעלות אחזקת מדשאה או גינה. מאחר שהדקים הם שטחים של חצר מרוצפת, הם ניתנים לשהייה גם כאשר קרקע הגינה היא רטובה ובוצית. דקים הם סוגים של ריצוף ייחודי ומיוחד כאשר הטקסטורה של הדקים והגוונים הטבעיים של הדקים משתלבים מציין בשאר הגורמים הטבעיים שבחוץ.

 

בכלל בתחום הריצוף לצד הנטייה לעשות שימוש כיום בחומרים טבעיים, הטכנולוגיה המודרנית הביאה לשימוש רב בחומרים לריצוף שהוכנו במפעלי הייצור בידי אדם כמו רזינה, קרמיקה, גרניט פורצלן, טרה קוטה ועוד. בתעשיית הקרמיקה למשל נעשה כיום שימוש רב באלמנטים של קישוט הן על הקרמיקה המשמשת לרצפה והן על הקרמיקה המשמשת לחיפוי קירות הבית. בנושא הקישוט נעשה שימוש באלמנטים של אבן ונעשה חיקוי של דוגמאות היסטוריות מרומא העתיקה או מהודו וממקדשי בודהה.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009