פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
אתר מכללה לעיצוב הבית

אתר מכללה לעיצוב הבית הוא הסדר החדש בעולם האינטרנט

מיכאל
פורסם: 01/04/09 10:27

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב הבית

אתר מכללה לעיצוב הבית

 

אתר מכללה לעיצוב הבית הוא הסדר החדש בעולם האינטרנט, אתר מכללה לעיצוב הבית הוא כאלגוריה העבודה שמחקה את החיים עצמם, הוא הצורך של הקניין בתחום אתר מכללה לעיצוב הבית, צורך שמסופק לו במלואו. ‏כיום בתחום האינטרנט חברות אינטרנט בין השאר החברה המתחזקת את אתר מכללה לעיצוב הבית , מעבירות כמעט את כל העובדים שלהן לצוותים רב תפקודיים בניהול עצמי, הקובעים לעצמם את לוח הזמנים לעבודתם, מכינים תקציבים ובאים במגע ישיר עם לקוחות וספקים. כישורים כאלה בין השאר אצל החברה המתחזקת את אתר מכללה לעיצוב הבית, היו מאז ומתמיד נחלתם של הבכירים ושל דרגי הביניים, כך שאין זה מפליא כל כך שמנהלים רבים שואלים האם העובדים מסוגלים להרים את העניינים? כדי להבין מדוע בתשעה מתוך עשרה מקרים התשובה תהיה חיובית, די אם תתבוננו בחיים מחוץ למקום העבודה בעבודות מהדור הישן. ניהול העניינים היומיומיים בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית מקיף את רוב מה שקרוי האתגרים של העסקים הגדולים.

השקפות ארוכות טווח רווחות כיום בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית. לבוסים של החברות, ולא לעובדים, יש בעיות בתחום זה של ההפנמה ארוכת הטווח. ייתכן שהבוס שבוי בכבלי ההכנסות של הרבעון הקרוב, אבל האיש הממוצע מבין מה הן השקעות. בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית העובדים משקיעים בדרך כלל את כל מה שיש להם כדי לקנות בית, ולעתים קרובות הם פותחים תכניות חיסכון מפולפלות לעשרים שנה בקופת חברת אתר מכללה לעיצוב הבית כדי להבטיח השכלה לתינוקות שלהם. בכל מקום העבודה מודרני הסיפור דומה ולא רק בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית. ניתן לומר שבחברת אתר מכללה לעיצוב הבית העובדים מבינים בדרך כלל טוב יותר מהבוסים שלהם את ערכה של רכישת סחורות איכותיות מהספקים.

 

בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית חיי משפחה הם רשת אחת גדולה. לקחת את הבונוס שקיבלתי ולקנות קצת בגדים חדשים? לשים את הכסף בצד בשביל החופשה הנכספת? או למכונית חדשה? הדרישות הסותרות שיעמדו בפני צוותי עבודה בניהול עצמי בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית אינן יכולות מורכבות במיוחד מהחלטות אישיות חוזרות ונשנות כאלה.

 

מומחים אומרים שהמעבר לצוותים בניהול עצמי בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית דורש שנים רבות של הדרכה והכנות. פרדוקס בהתחשב בעובדה שהמשפחה היא בעצמה צוות בניהול עצמי. תהליך חישובי מורכב ללוח זמנים גמיש עבור צוות עבודה בן שבעה אנשים בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית מחוויר מול הלוגיסטיקה של משפחה שבה שני בני זוג עובדים בשלוש משרות וזוג בני עשרה. אמנם יש מהמורות בדרך לניהול עצמי תכליתי בעבודה בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית, ואלוהים יודע מה מספר המשפחות שאינן מתפקדות כהלכה. אבל הרעיון של יחידות בניהול עצמי בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית נולד רק בשנה האחרונה.

 

בחברת אתר מכללה לעיצוב הבית גורסים כי בכל אדם חבוי נביא רדום, וכשהוא מתעורר, נוסף עוד קצת רע ‏בעולם. ‏אין פשוט מזה, ‏אלה הם דברים חשובים והאמת ניכרת בהם. ראוי לחזור ולקרוא אותם כאמת לאמיתה מפעם לפעם.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009