פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ילדים והילדים שלנו

חדרי ילדים משמשים לשינה, משחק, אירוח והכנת שיעורים

שרון
פורסם: 01/04/09 10:45

מאמר זה שייך לקטגוריית חדר ילדים

חדרי ילדים
  
חדרי  ילדים משמשים לשינה, משחק, אירוח והכנת שיעורים.

חדרי ילדים אמורים להיות פונקציונאליים ועם זאת לשמור על חזרת רכה חמה ומעודנת. חדרי ילדים , למעשה גדלים עם הילד, ולכן רצוי לקנות רהיטים מתוך ראויה לתווך ארוך. מיטה לחדרי ילדים חייבת להיות בראש ובראשונה בטיחותית לשימוש. אם בולטים ממנה ברגים או שיש בה אלמנטים דקורטיביים היכולים לגרום לסיכון, מוטב שלא לקנותה כלל. תו תקן לרהיטים עבור חדרי ילדים הוא הכרחי. תו התקן מעיד על חומרים בטיחותיים כמו צבעים בלתי רעילים, ועל טיב הנדסת האנוש בכל הרהיט ורהיט. בבואכם לרכוש רהיטים עבור חדרי ילדים, על תתפשרו על איכות ועל הימצאותו של תו –תקן ילדינו גדלים בקצב מהיר, והאלמנט החשוב בחדרי ילדים שיש צורך להתאימו הוא המיטה. מיטת יחיד חייבת להיות מצוידת במעקה בטיחות על מנת למנוע מהילד ליפול מהמיטה בעת השינה. חדרי ילדים שמרבים לאחר בהם יוכלו ליהנות ממיטות נפתחות.  למעשה אין גודל מוסכם של מיטות לחדרי-ילדים , הכל תלוי בגודל החדר, ברצונות הילד ובבחירות העיצוביות. מיטות במידות בלתי שגרתיות ניתן להזמין אצל נגרים פרטיים . חדרי ילדים בעלי מידות קטנות, מומלץ כי יהיו מאוכלסים במיטת קומתיים המתאימה לשני אחים וחוסכת מקום רב. מיטות קומתיים לחדרי ילדים ניתן להשיג בעיצובים נפלאים ומודרניים, שיש בהם  שילוב של שולחן כתיבה וכוננית ספרים. חשוב ליצור בחדרי ילדים הפרדות עיצוביות במקרים בהם מתגוררים בהם יותר מילד אחד. ניתן לעשות כן באמצעות הוספת מחיצות גבס נמוכות, או באמצעות שינוי סגנון מיטות וכונניות ספרים. חדרי ילדים נוטים להתלכלך ולכן רצוי לקנות רהיטים שיכולים לנוע על גלגלים על מנת שתהליך הניקוי יהיה נוח . בנוסף יש לחשוב על פתרונות אחסון שיכולים להכיל חפצים וצעצועים רבים כמו ארגזים דקורטיביים או סלסילות תלויות מבד מחורר המותירות מקום רב יותר על הרצפה. חדרי ילדים אמורים להיות מעוצבים באופן חם ובייתי, וכן מומלץ להתקין בהם פרקטים המצטיינים בכך. אלו שאינם חפצים בפרקטים יכולים להניח שטיחים בדוגמאות נחמדות ועליזות. שימו לב, שטיחים שאינם כבדים, יכולים להחליק בקלות על הרצפה, מה שיכול להיות מסוכן מאד לילדים שנוהגים להתרוצץ בחדר.  ארונות לחדרי ילדים, גם הם מצריכים מחשבה. ארונות ניתן להשיג בעיצובים מודולאריים אשר מאפשרים הכנסת טלוויזיה לחלל מיוחד בארון המוקצה לכך. החנויות מציעות שפע של פתרונות אחסון חכמים לחדרי ילדים ביניהם קופסאות פלסטיק ובד, מגירות על גלגלים ועוד.

ניתן לשנות חזות של ארונות חדרי ילדים באמצעות החלפת חזות הארונות. הדבר מתבקש כאשר הילד גדל ואין ביכולתכם להחליף את הארון כולו.

כוננית ספרים לחדרי ילדים משמשות לא רק לאכלוס ספרים ומחברות, אלא מתפקדות כיחידות בידור.  הכוננית משמשת גם  כיחידה המרכזת חפצים שונים כמו קופת חסכון, בובות ,משחקי מחשב וטלוויזיה.  קיים שפע של  כונניות שעוברות שינוי למעין יחידת מדפים מודולארית, אותן ניתן להתאים באופן אישי לעיצוב חדרי ילדים.
 שולחן כתיבה לחדרי ילדים חייב להיות ארוך ורחב מספיק על מנת שהילד יוכל לשבת לידו עם עוד אדם נוסף לצורך הכנת שיעורים ופעילויות נוספות. שולחנות כתיבה  מגיעים כיחידה עצמאית כחלק מיחידה של ספרייה, הדבר תלוי במבנה החדר ובהעדפות האישיות שלכם. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009