פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי שינה - ייצור וחדשנות

‏בעולם של ייצור חדרי שינה בסדרות מחליפים הסטריאוטיפים את הקטגוריות הייחודיות

מיכאל
פורסם: 01/04/09 10:45

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי שינה

חדרי שינה

 

‏בעולם של ייצור חדרי שינה בסדרות מחליפים הסטריאוטיפים את הקטגוריות הייחודיות. השיפוט אינו מתבסס עוד על יצירה אמיתית של סינתזה אלא על הכפפה עיוורת למושגים מעורפלים של ייצור בכמויות רבות. אם בשלב היסטורי מוקדם יותר פעולת השיפוט הייתה מבוססת על הבחנות חפוזות שהפעילו את התהליך, הרי עשו בינתיים שיטת חליפין, התקדים המשפטי והנוהג המקובל את שלהם. מעשה השיפוט עבר דרך שלב השקילה של מהות המקרה הנדון, אשר העניק לנושא השיפוט הגנת מה בפני זיהוי ברור עם הנשוא. בחברה התעשייתית המאוחרת עם היצרניות הגדולות של חדרי שינה חלה נסיגה לשיפוט בלתי הגיוני נעדר יצירתיות. כאשר באו במשטרי עריצות הדברים הועצמו במשפטים פליליים, או בפתיחת הליכים מואצים במקומם של הדיונים המשפטיים המסובכים, בני הזמן כבר הוכנו לכך בתחום הכלכלה; הם כבר למדו לראות את הדברים ללא הרהור מבעד לדגמי חשיבה, ומונחים טכניים, שבעת התפוררות הלשון נשארים כמנת הברזל שלה. התופס את היצירה אצל היצרניות הגדולות של חדרי שינה אינו עוד נוכח בתהליך התפיסה. אין הוא מסוגל עוד לסבילות הפעילה של תהליך ההכרה, בו יכול הנתון המעוצב באופן קונוונציונאלי לעצב מחדש את היסודות הקטגוריאליים ולהיפך, כך שנעשה צדק למושא הנתפס. נושא עיצוב חדרי שינה אצל היצרניות הגדולות של חדרי שינה חייב להיות יצירתי על מנת לבלוט קמעה בשוק.

 

היצרניות הגדולות של חדרי שינה גורסות כי בתחום מדעי החברה כבעולם החוויה של היחיד צרורים ביחד תפיסת חושים עיוורת ומושגים ריקים בצורה קרה, בלתי אמצעית ולא יצירתית, היום נדרשת שם חשיבה אחרת. בעידן שלנו של מאות המלים הבסיסיות נעלמת יכולת המאמץ הדרוש לשיפוט ועמה נעלם ההבדל בין אמיתי ושקרי. במידה שהחשיבה בצורה ספציאלית לעילא, מהווה עוז חלק מן הציוד המקצועי במגזרים מסוימים של חלוקת העבודה, חושדים בה שהיא בבחינת מותרות שאבד עליהן הכלח, שהיא בבחינת חשיבה נעדרת יצירתיות או יוזמה או עיצוב שונה ומיוחד שלא קיים בשוק, בתחום חדרי שינה כבכל תחום.

 

היצרניות הגדולות של חדרי שינה גורסות כי יש להוכיח תוצאות מוחשיות. עוד סבורות היצרניות הגדולות של חדרי שינה כי ככל שההתפתחות של הטכנולוגיה מייתרת עבודה גופנית, כן גוברת הלהיטות להציגה כמופת לעבודה הרוחנית, שאסור לה להתפתות ולהסיק דווקא את המסקנות המתאימות מן העובדה הנ"ל. זה סוד הטמטום הפועל לטובת הכישלון המחשבתי עסקי. אם אפילו בתוך מסגרת הלוגיקה נעשה המושג משהו חיצוני בלבד למיוחד, הרי כל דבר שבחברה המייצג את ההבדל היצירתי, נמצא בסכנה גדולה. לכל אדם מודבקת תווית כמו: זה שייך לידידים וזה לאויבים. היצרניות הגדולות של חדרי שינה גורסות כי חוסר ההתחשבות בסובייקט האומן איש השטח מקל על המינהל. קבוצות אתניות נשלחות לאזורים גיאוגראפיים אחרים, ויחידים עם התווית זר נלקחים למקומות רחוקים.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009