פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות חשמל

ארונות חשמל

ג'וני בן נעים
פורסם: 03/06/09 10:09

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות חשמל

 

ארונות חשמל הם הנקודה בה החמשל מתחבר מרשת החשמל אל הבית שלך.

ארונות חשמל הם סוג של צומת שיודעת לקבל חשמל מחברת החמשמל ולנתב אותה לחדרים השונים והאיזורים השונים בבית. ארונות חשמל מצויים בכל בית ובכל בניין מגורים או בניין מסחרי ובכל מקום בו צורכים חשמל. התקנה של ארונות חשמל אינה עניין של מה בכך ורק אנשי מקצוע מורשים לעשות זאת. אנשי מקצוע שלמדו ועובדים ברשיון המדינה. רובנו ככולנו יודעים לגשת לארונות חמשל כשהחשמל בבית קופץ. רובנו ככולנו יודעים לזהות המתג שקפץ בארונות חשמל להרימו ולחזור אל שיגרת יומינו. מעטים מאיתנו מבינים את החשיבות של איכות הכבלים בארונות חשמל, של התקנות בהם אמורים לעמוד ארונות חשמל ורובנו לא מבינים כמה סכנה טמונה בארונות חמשל ישנים מידי, שאינם על פי התקן וכן הלאה. מדובר על סכנת שריפה של ממש שיכולה להחריב את כל הבית.

 

ארונות חשמל ישנים הם כמובן פחות בטוחים ופחות עומדים בתקנים ובעצם בתים ישנים בהם ארונות חשמל ישנים נמצאים בסכנת שריפה גדולה יותר מאשר בתים חדשים. חברות ביטוח לפעמים לא מבטחות בתים בגלל ארונות חשמל לא תקינים ודורשים מבעלי הבית להחליפ את הארונות חשמל.

 

חברות הביטוח לא לוקחות שום סיכון שאינן צריכות לקחת. הן גם לא מחטטות בקירות ומתחת לריצפה של בתי הלקוחות שלהם. ובמידה והם מזהים ארונות חשמל ישנים מידי, שלא עומדים בתקנים המתאימים, ארונות חשמל שמותקנים ומסודרים ברישול מה, הן לא מתעסקות עם לקוח כזה ודורשות ממנו לעדכן בהתאם לתקנות שלהם.

 

כיום הרבה ארונות חמשל בכלל מוצבים מחוץ לבית, הצבת ארונות חשמל מחוץ לבית בעצם מצמצמת האפשרות של שריפת הבית בגלל ארונות חמשל לקויים. הארונות חשמל נמצאים מוץ לתחומי הבית וכך אם פורצת שריפה היכן שהוא קל לטפל בה והיא אינה מתפשטת במהירות אל תחומי הבית.

 

לא כל כך משנה היכן ממוקמים ארונות חשמל מה שחשוב הוא להבין שהכבלים בעבר היו מתאימים לרמה מסוימת של מתח ואילו המתח שמפעילים היום בבתים שונה לגמרי ובמקרים מסוימים ארונות חשמל ישנים לא וחיווט ישן לא מצליח לעמוד במתח ואז מתחילות הצרות.

 

אין שום ספק שהחלפת ארונות חשמל ישנים בחדשים ומתאימים יותר לסביבה הביתית החדשה עם כל העומסים החדשים שמוצרי חשמל של ימינו צורכים, אין ספק שעדכון ארונות החשמל היא משימה חיונית ביותר ובמקרים מסוימים משימה שעלולה ממש להציל נפשות ורכוש.

 

ארונות חשמל היום מתאימים ויודעים להתמודד עם מתח שיוצרים מכשרירים חשמליים זוללי חשמל כדוגמת מקרר, מזגנים שמצויים היום כמעט בכל חדר בבית וכן הלאה. ארונות חשמל חדשים יודעים גם להיות מאוד אסטטים ואינם מכוערים ומגושמים כבעבר. מה גם שעם ארון מתאים אפשר לגשת אל חברות הביטוח ולדרוש את השירות שלהם ולהתבטח אצלהם.

 

 

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009