פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות ילדים

ארונות ילדים הם הזדמנות מצוינת לחינוך הילדים לסדר וארגון.

ג'וני בן נעים
פורסם: 03/06/09 10:36

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות ילדים

ארונות ילדים הם הזדמנות מצוינת לחינוך הילדים לסדר וארגון.

 

בית מסודר ומאורגן מעיד על יושביו.

 

ארגון הבית וארגון חפצי הבית היא פעולה חיונית ביותר שמעידה אפילו על המצב המנטלי בו שרויים אנשים הבית. אין פה שאלה של מה טוב יותר או מה טוב פחות. בית מסודר, מאורגן ונקי, הוא פשוט בית נעים יותר וחווית המציאות בו נעימה יותר.

 

וכמובן גם שהקלות בה אפשר למצוא את עצמך ואת מה שאתה מחפש בתוך הבית מעידה על היתרונות שבסדר ואירגון.

 

כמה נעים להיכנס לבית מסודר ומאורגן, וכמה קשה לכפות סדר ונקיון על ילדים. וכמה זה חשוב. מדובר בחינוך מהמעלה הראשונה כבר בשלבים הראשונים יש להקפיד על סדר וניקיון. מנהגים והרגלים שהילד רוכש בבית הוריו ילכו איתו אל ביתו שלו וכן הלאה בכל שעל וצעד שיעשה במהלך חייו.

 

הורה יכול להתחיל ללמד סדר ואירגון בחייו של הילד על ידי נסיון להשליט סדר ואירגון בחדר שלו. וכמובן שאירגון ארונות ילדים הוא פרויקט בפני עצמו. ילדים לא יכולים להגות בכוחות עצמם שיטת הארגון והסדר הנכונה לארונות ילדים. ההורה צריך לארגן את ארונות ילדים לראשונה ואז להטמיע את הסדר של הארונות ילדים לילדים. ארונות ילדים הם הזדמנות מצוינת להורים להטמיע בילדיהם את כל התכונות הללו של סדר וארגון.

 

אחת הבעיות היא שארונות ילדים בדרך כלל גדולים וגבוהים יותר מהילד. מה שגורם לילדים לזרוק את בגדיהם בארונות ילדים היכן שהם מגיעים. עצה טובה היא פשוט ליצור לילד הזדמנות להגיע אל היכן שצריך בארונות בגדים וכך יוכל להניח חפציו במקום הנכון בארונות ילדים.

 

לארונות ילדים אפשר להוסיף קולבים נכונים שיארגנו את הבגדים, אפשר להוסיף לארונות ילדים מתלה נעליים.

כל אלו יוצרים ארגון והרבה מקום פנוי בארונות ילדים ומקלים עלינו בארגון שלהם.

 

כמו כן, ארונות ילדים בדרך כלל טומנים בחובם המון בגדים ישנים שנשכחו בחלקים האחוריים והבלתי מבוקרים של ארונות הבגדים שלנו. זוהי הזדמנות מצוינת לפנות מקום בארונות ילדים ולהוציא משם כל הבגדים הישנים וכמובן במסגרת החינוך של ילדינו זוהי אפשר גם לתרום את הבגדים המיותרים שהוצאנו מארונות ילדים לאירגוני צדקה שונים שישמחו לקבל את מה שיש לנו לתת.

 

בסופ התהליך, בוא אירגנו את ארונות ילדים ובילינו זמן איכות של חינוך ילדינו, עכשיו, אפשר שנגלה שארונות ילדים שלנו מלאי מקום פנוי ואפשר להכניס לתוכם כל מיני פריטי אחסון שונים שאפשר למצוא בחנויות ובכך לפנות מקום נוספ משאר חלקי הבית ולאחסן כל מיני דברים בארונות ילדים שלנו.

אפשר לחשוב גם על מדפים שגם הם יוצרים המון מקום וארגון בארונות ילדים שלנו.

 

כדאי מאוד לקבוע איזה ערב נעים עם הילד, להתחיל בריקון ארונות ילדים ואז להתחיל הסדר מחדש, תוך כדי ליווי והסבר לילד אודות הסיבות הטובות והמעלות של ארגון.

ומה עוד חשוב לכם לדעת?שכשאשר מתכננים חדרי ילדים מעוצבים לוקחת את כל הפרטים בחשבון, קטנים וגדולים כאחד. יש לקחת בחשבון את גודל החדר, מכלול הפריטים שיושבים בחדר, קווי העיצוב השולטים בחדר, וכן טעמו האישי של הילד. חשוב בהחלט לשים לב גם לתקציב, לדעה ההורית בעניין, ורכישת רהיטים עם תקני בטיחות גבוהים. לכל אלו כמובן יש השלכה בלתי נמנעת על העיצוב הכללי של חדר הילדים.

 

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009