פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר משתנים באיכות שלהם בהתאם לחומר ממנו הם עשויים.

ג'וני בן נעים
פורסם: 03/06/09 13:16

מאמר זה שייך לקטגוריית שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר.

שטיחים מקיר לקיר משתנים באיכות שלהם בהתאם לחומר ממנו הם עושים. כמעט בכל המקרים מדובר באריגה עבה וברוב המקרים מצמר. קנבס, כותנה, קש, צמר , כל אלו ועוד משמשים ליצרית השטיחים. רוב השטיחים עשויים חומרים סינטטים.

בחירת החומר וסוג שטיחים מקיר לקיר צריכה לקחת בחשבון את הסביבה בה אנו הולכים לשטח את השטיחים מקיר לקיר. כשרוכשים שטיחים מקיר לקיר חושב לקחת בחשבון מספר משתנים מאוד חשובים להכרעה. המיקום של השטיחים מקיר לקיר הוא קריטי בבחירת החומר. התנועה שאמור להיות על שטיחים מקיר לקיר במקום בו אנו הולכים לשטח אותם גם היא קריטית לסוג החומר, לצבע וכן הלאה.

כמובן שאם מדובר בבית עם ילדים או בית עם חיות אזי שכל אלו אמורים להשפיע על ההחלטה שלך. כמובן שלמחיר יש פה השפעה אבל חשוב להבין שאיכות של שטיחים מקיר לקיר היא קריטית ואין להמעיט בחשיבותה, שכן בתוך כמה שנים נמצא עצמנו שוב רוכשים שטיחים מקיר לקיר. האם החדר בו אנו מתכוונים להניח השטיחים מקיר לקיר הוא חדר שחשוף יותר לשמש? אולי זה חדר שעלול להיות חשוף למשקעים וללחות? כל אלו צריכים להילקח בחשבון כשבוחרים את החומר ממנו עשוייים השטיחים מקיר לקיר שאנו רוצים לרכוש.

 

יש הרבה סוגי שטיחים מקיר לקיר שמתאימים כמעט לכל מקום בו נרצה להניח אותם, וכמובן שבימינו בהם החומר המשמש ליצירת שטיחים מקיר לקיר הוא סינטטי ותעשייתי ומן הסתם מותאם ועומד בהרבה מבחנים, עדיין מאוד קריטי לחשב את התנועה שצפויה להיות על שטיחים מקיר לקיר שאנו רוצים לשטח ובהתאם לבצע ההחלטה השקולה.

 

אם אנו רוכשים שטיחים מקיר לקיר עבור איזורים בהם יש תנועה רבה חשוב שנבצע בדיקת השטיחים מקיר לקיר בטרם נחליט אם נרכוש או לא. בדיקה פשוטה ביותר ואפשרית כמעט בכל חנות היא פשוט לקחת חתיכה קטנה של השטיח ולהניחה על שולחן כלשהו ולהריץ את האצבעות שלך עליה, אם אתה יכול לראות החלק האחורי של השטיח אזי שזה לא שטיח שמתאים לך וזה וודאי שטיח שהבלאי שלו לא יעמוד בכמות התנועה שאתה מייעד.

חשוב גם לזכור שהכרית עליה אנו מניחים את השטיחים מקיר לקיר ועובי הכרית ישפיעו ממש על התחושה של ההליכה על שטיחים מקיר לקיר אלו. האמת שהמבחן הטוב ביותר שיעזור לנו לרכוש שטיחים מקיר לקיר בצורה חכמה הוא לנסות לחשוב היכן ראינו לאחרונה שטיחים מקיר לקיר שמצאו חן בעיננו. כדאי לגשת לאותו מקום ולקבל המלצה. לשמוע האם השטיחים מקיר לקיר עונים על הציפיות של הרוכש, האם הצבע דהה עם הזמן, האם השטיח יכול להתנקות מכל מיני מזיקים שנמצאים תמיד בסביבה שלנו כמו צבעים של ילדים, או שמן של בישול וכל מיני כאלו. אין מבחן כמו מבחן המציאות.

 

 

  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009