פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט למסעדות

ריהוט למסעדות הוא מרכיב קריטי ביותר במסעדות. הן מצד בעל המסעדה והעובדים והן מצד הלקוחות.

ג'וני בן נעים
פורסם: 03/06/09 13:42

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט למסעדות

ריהוט למסעדות.

למסעדות יש עיצוב פנים מיוחד להן וריהוט למסעדות במיוחד. החוכמה בעיצוב מסעדות ובריהוט למסעדות היא לא פשוטה. לא פשוט בכלל לרכוש ריהוט למסעדות. אם זה שולחנות ואם זה כיסאות ואם זה סתם דלפק ארוך – ריהוט למסעדות צריך להיבחר בקפידה כשיש שני משתנים עיקריים לקחת בחשבון, אפ אחד מהם לא חשוב יותר או פחות מהשני ושניהם חשובים בצורה קריטית,

 

כמובן שיש לקחת בחשבון את האיכות של הריהוט, הרי אנחנו מדברים על ריהוט שנמצא בשימוש שוטף לאורך כל שעות היממה, לפחות כך בשאיפה, ועל כן הבלאי של ריהוט למסעדות די גבוה ואנחנו חייבים ריהוט למסעדות שבנוי מהחומרים הכי טובים ושיעמוד בשימוש יומיומי שוטף אחרת אנחנו נמצא עצמנו רוכשים ריהוט למסעדות מוקדם מידי ממה שרצינו.

 

הגורם השני שיש לקחת בחשבון הוא המראה של ריהוט למסעדות. ריהוט למסעדות חייב להתאים לעיצוב הכולל של המסעדה, לצבעים של המסעדה ולשינויים בתאורה שבין הלילה והיום כי בסופו של דבר ריהוט למסעדות אמור וצריך וחייב למשוך את הלקחות. זה חייב להיות כסא סקסי שעושה חשק לשבת עליו, זה חייב להיות שולחן מדהים שכיף לנו להניח את הידיים עליו ולאכול עליו ואז גם כמובן לשלם עליו.

 

רכישת ריהוט למסעדות הוא תהליך שיש לבצע בקפידה ותוך כדי חשיבה על כל האלמנטים מסביב.

בואו לא נשכח גם שריהוט למסעדות אינו מסתכם בשולחן ובכיסאות, ריהוט למסעדות כולל בתוכו גם את המזלגות והסכינים והמיקרוגל שבמטבח כל אלו הם חלק מהריהוט מסעדות וכל אלו חייבים להילקח בחשבון. מסעדה היא מפעל קטן שמייצר אוכל, לא איזה מטבח ביתי שמשחרר כמה מנות בערב, מסעדה כמו מפעל של ממש חייבת לעבוד באופן שוטף בלי תקלות ועל כן בחירת ריהוט למסעדות הוא תהליך מאוד חשוב ואין לנו לזלזל בו. הריהוט למסעדות בסופו של דבר משפיע הן על העובדים של המסעדה והן על הסועדים של המסעדה ויש לו תפקיד חשוב ביותר בניהול השוטף של המסעדה.

 

לפני שאנו הולכים לרכוש ריהוט למסעדות שלנו חשוב אולי שנעשה סיבוב בעיר ונציץ ונראה מסעדות שאנו אוהבים עם שימת דגש על הריהוט למסעדות שלהן וכדאי להיכנס ולבדוק האם השולחן מתנדנד, האם הצבע מתקפלף בקצוות האם הריהוט למסעדות שומר על הברק שלו כביום רכישתו או לא.

 

אחר כך, אם אכן מצאנו ריהוט שמוצא חן בעיננו הן מבחינת האיכות עליה אנו לא מוכנים להתפשר והן מבחינת המראה וכו'', כדאי להיכנס לחדרו של בעל המסעדה ולשאול היכן רכש את הריהוט למסעדות ולקבל ממנו המלצה. הוא כבר יספר לכם על כל תלאותיו עם הריהוט למסעדות שלו ואת כל המסקנות המאוד חשובות וכל אלו יגיעו בחינם והרי אין חכם כבעל נסיון. אל תמהרו לרהט ואל תקלו ראש בתהליך קריטי וחשוב מאוד זה.

 

  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009