פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי עבודה

תאורה בחדרי עבודה היא קריטית בחשיבות שלה. תאורה טבעית היא כמובן התאורה הטובה ביותר והבריאה ביותר

ג'וני בן נעים
פורסם: 03/06/09 16:04

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי עבודה
 
 
 
 
להלן כמה נקודות ליצירת חדרי עבודה נוחים לעבודה.
 
 
 
 
 
תאורה בחדרי עבודה
 
 
 
תאורה בחדרי עבודה היא קריטית בחשיבות שלה. תאורה טבעית היא כמובן התאורה הטובה ביותר והבריאה ביותר , יש האומרים אפילו שהיא מרעננת וטוענת באנרגיה, אבל, לפעמים התאורה הטבעית מקשה עלינו לראות את המסך שלנו ואז אנחנו בבעיה. צריך למצוא את האיזון שבין התאורה הטבעית והמסך של המחשב שלנו, אפשר אולי למקם אותו במקום שאינו מקבל את האור ישירות, אפשר להוסיף הצללה לחלונות וילונות ושאר פתרונות דומים.
 
לפעמים אפילו הוספה של מנורת קריאה תשפר את חדרי עבודה שלנו. אור בצורה טובה מאוד חשוב לאווירה בחדר ומאפשרת לנו להתרכז בעבודה שלנו בחדרי עבודה.
 
 
 
מושבים בחדרי עבודה
 
כסא אגרונומי הוא די יקר אבל הוא הכחרי בחדר עבודה, כסא שעליו אנו יושבים ועובדים כל היום חייב להיות כסא מעולה, עם תמיכה טובה לגב, ליידים וגובה משתנה נכון וכן הלאה. חדרי עבודה הם חדרים בהם אנו יושבים שעות ארוכות ואם לא נוח לגוף שלנו יהיה לנו מאוד קשה להתרכז.
 
 
 
חדרי עבודה נקיים, חדרי עבודה מאורגנים.
 
 
 
חדרי העבודה שלנו חייבים להיות נקיים ומאורגנים. ראשית הסדר יעיל ותורם לעבודה עצמה, הכל נמצא במקום וקל לנו למצוא את שאנו מחפשים ברגע אנו זקוקים לו. התנהלות שונה בחדר פשוט תגרום לברדק וחוסר סדר והיה לנו קשה לשלוף את מה שאנו זקוקים לו.
 
וכמובן שנקיון. נקיון בסופו של דבר ימנע ריחות ויצור אווירה של נקיון וסדר – אווירה קריטית לחדרי עבודה.
 
מה גם, שברוב המקרים אנו מאחרים לקוחות בחדרי עבודה והמראה של החדר בעצם מעיד עלינו כאנשים וגם כאנשי מקצוע. אני אישית לעולם לא עושה עסקים עם אדם מבורדק בצורה בלתי נסבלת. סביר שגם בעבודתו והאופן שבו הוא מתנהל מקצועית גם הוא מבורדק. אף אחד לא רוצה לעבוד עם אנשים מבורדקים.
 
 
 
הפרעות והיסחי דעת בחדרי עבודה
 
 
 
חדר העבודה שלנו צריך להיות משולל וחף מכל היסח דעת והפערה. מוזיקה זה נחמד אבל לרוב היא מפריעה ולא מאפשרת להתרכז באמת, כמו כן טלויזיה ברקע.
 
אפילו תיבת הדואר שלנו עלולה להזיק לאווירת עבודה בחדרי עבודה. אם אין צורך לנטר אותה בשך כל היום אולי עדיף לנו לסגור אותה ורק אחת לכמה זמן לבדוק אותה? שימו לב לזה. המון הפרעות בחדרי עבודה הם הפרעות שאנו יוצרים בעצמנו מבלי לשים לב. האדם הממוצע בדרך כלל לא יאמין כמה הפרעות כאלו מבזבזות לו זמן וכמה חשוב לעצב כהלכה את חדרי עבודה בהם אנו עובדים.
 
 
 
 
 
עציצים בחדרי עבודה.
 
 
 
עציצים בחדרי עבודה הם הזדמנות מעולה להכניס קצת ירוק וחיות של טבע אל המשרד שלנו. כך גם תמונות של בני משפחה ובכלל מעט אומנות לא תזיק בשביל להשתחרר מעט מתעוקת המלאכה המרובה שנערמת על השולחן שלנו.
 
 
 

  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009