פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ארונות בגדים

ארונות בגדים. סדר ואירגון של ארונות בגדים.

ג'וני בן נעים
פורסם: 04/06/09 10:41

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות בגדים

 

 

 

 

ארונות בגדים

 

כשאתה פותח את ארונות בגדים שברשותך מה אתה רואה? האם התכולה של ארונות בגדים מאיימת להתמוטט עלייך ולקבור אותך תחת ההריסות? האם העירבוביה האופנתית המצויה בארונות הבגדים שלך מחשיכה עינך ואתה מנסה לאתר את אשר אתה מבקש כמתהלך בחשכה? האם אתה מצליח בכלל לפתוח בקלות את דלתות ארונות בגדים שלך או שמא החפצים המבולגנים שם בכלל לא מאפשרים פתיחה וסגירה קלה של דלתות ארונות בגדים שלך?

 

פינטזת פעם על החלל הענק שפתאום תגלה ביום שבו תרוקן את ארונות בגדים שלך? כן כן , סביר שחלל ענק פתאום יתגלה בפנייך ואתה תמצא עצמך נפלא ושואל כמה זמן וכמה בגדים נדרשו לך בשביל לסתום את כל החלל הזה.

 

אז קדימה, זרוק את כל התכולה של ארונות בגדים שלך על המיטה ותתחיל בסדר המופתי שלא רק שיעשה לך נעים בעיניים ויחסוך לך זמן באיתור של בגדים בכל בוקר, אלא שהוא גם יעשה לך מאוד מאוד נעים על הלב. הסדר מאיר עיניים ופותח את הלב ! נסה ותראה.

 

אז דבר ראשון, רוקן את תכולת ארונות בגדים שלך. מהמם הא? המון בגדים יש לך. עכשיו הסתכל על כל הבגדים שלך שזרקת על המיטה ונסה למיין אותן לשתי קבוצות, אלו שלבשת בשנתיים האחרונות ואלו שלא. ברוב המקרים רוב האנשים יגלו שכבר בשלב הזה הם מצליחים לפנות כחמישים אחוז מתכולת ארונות בגדים שלהם.

עכשיו, את קבוצת הבגדים שאינך לובש עוד, ארוז יפה בשקיות והתחל לברר היכן אפשר לתרום אותה לקהילה נצרכת. ככה זה, כשמתחילים בעשייה טובה הרבה הזדמנויות מפתיעות של טוב מגיעות גם אם הן לא קשורות ישירות. תרים תרומה. מרגיש כבר יותר טוב?

 

יפה, עכשיו כשמיינו את הבגדים שלנו, ואת הבגדים שאנו לא רוצים עוד בארונות בגדים שלנו נותרנו על המיטה רק עם הבגדים שבהם אנו באמת מתלבשים.

עכשיו בוא ננסה לעשות עוד מיון לקבוצות. חלק את הבגדים שלך לבגדי הקיץ, ולבגדי החורף, כמו כן, הפרד את הגרביים ואת התחתונים שלך משאר הבגדים, לקבוצה זו אפשר להוסיף גם גופיות ושאר פרטי הלבשה תחתונה. את אלו בקרוב נרצה לשים במגרות.

 

עכשיו,הבגדים שלנו ממוינים לקבוצות ואנו רוצים להחזיר אותם לארון. דבר ראשון וחשוב יותר, פנמק את ארונות בגדים שלך, נגב את המדפים ונקה אותם. המהדרין ישימו גם דפים על הדפים ועל הדפיפ יניחו הבגדים. כך הרבה יותר קל לשמור על נקיון המדפים בארונות בגדים. הקפדנים יותר אפילו ישימו ריחנים בכל מיני מקומות בארונות. כמה נעים לפתוח ארונות בגדים ולקבל ניחוח נעים.

 

עכשיו נחזיר את הבגדים. את בגדי העונה נשים בחלק הקדמי של הארון ואת בגדי העונה הבאה נשים בחלק הפנימיהאחורי של ארונות בגדים. את הגברביים והתחתונים במגירות והנה. יש לך המון מקום בארונות בגדים.  

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009