פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
דלתות עץ

דלתות עץ מוסיפות המון רושם ייחודי.

ג'וני בן נעים
פורסם: 04/06/09 11:30

מאמר זה שייך לקטגוריית דלתות עץ

 

דלתת עץ מוסיפות היום יופי בכל מקום בו נשתמש בהם. יש להן מראה עתיק לדלתות עץ. מראה נושן של פאר, של מסורת, של שנים ארוכות, יש בהן גם משהו טבעי ומאוד קלאסי. יש להודות בזה, אותן דלתות עץ שאנו רואים היום הם כנראה אותן דלתות עץ (ברמה העיצובית לפחות) שהיינו יכולים לראות לפני 300 שנה וגם לפני 700 שנה כנראה. זו הדלת הטבעית ביותר שהעולם מכיר. היום עושים שימוש בדלתות עץ ודאי לא מטעמים של בטיחות וחוזק החומר. היום עושים בהם שימוש בעיקר מסיבות דקורטיביות. בהרבה בתים יש דלתות עץ מעוצבות, בהרבה משרדים אפשר לדראות דלתות עץ גדולות ומפוארות שאין מה לעשות הן עושות את הרושם הנדרש. וגם בסביבות של גני אירועים, מועדנים וכן הלאה, עושים שימוש בדלתות מעץ עם איזה בריח ענק כמו שהיינו רואים בסרטי מערבונים. דלתות עץ פשוט נותנת תחושה של סרט. סרט של עבר, כאילו אנחנו נכנסים למקום מיוחד. וזה גם די מובן רוב היום איננו פותחים או אפילו רואים דלתות עץ, במקום זה יש לנו דלתות מתכת אורבניות ומשעממות. דלתות עץ הן חיות, אנחנו אפילו מדמיינים אותן נפרצות עם אותו אייל ניגוח שאנו רואים בסרטים.

 

ואין מה לעשות, הדלת היא המפגש הראשוני שלנו עם הבית חדש אליו אנו מגיעים כאורחים, או המפגש הראשוני עם המקום אליו באנו לפגישה עסקית כלקוח פוטנציאלי, הדלת היא המפגש הראשוני והמפגש הראשוני מאוד חשוב. וכשאנו מזמינים לקוח שעובר בדלתות עץ מפוארות זה עושה עליו את הרושם ועלול לעיתים גם להכריע את העסקה. זו פשוט אווירה שונה. אני אישית  מבקר בהרבה מקומות, הרבה משרדים, וזו תמיד דלת זכוכית, או דלת רגילה ושפוטה עם אינטרקום מעצבן. כשאני עובר דרך דלתות עץ אז אני מבין שלא מדובר כאן בחברה רגילה ולא מדובר כאן בבעל בית רגיל. אלא על מישהו שיש לו הרבה טעם וטעם טוב. זה עושה עלי רושם וזה גם יוצר אצלי את התחשוה שזה מעיד משהו על אופן העבודה של אותו בעל עסק, על היצרתיות שלו, לכל הדברים האלו השפעה ניכרת על התחושה והתחושה היא החשובה ביותר כשאנו מזמינים לקוח למשרד שלנו.

 

דלתות עץ גדולות עוד יותר עושות עלינו רושם, כשאנו מגיעים למקום ונדרשים לפתוח דלתות עץ ענקיות עם בריח מפואר אנחנו פתאום מתחילים להרגיש די קטנים . מתחילים להרגיש די קטנים שנכנסים למקום גדול. אולי גדול עלינו מידי. מקום שאנו רוצים להשתייך אליו, לבוא בשעריו. הטירות תמיד מתפארות בדלתות כאלו, עם איזה אשנב חרך קטן שנפתח למען יושבי הבית, או שוכני הטירה, או משרתיהם יציצו ויאשרו את האורח שמבקש להיכנס בשערינו דלתות עץ שלנו. חבל שבימינו אי אפשר למצוא את הטירות עם דלתות עץ מפוארות כאלו. אבל אפשר לראות אותם בכל מיני משרדים מפוארים.

 

 

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009