פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדר ארונות

חדר ארונות, התחושה היא תחושה של מלכותיות.

ג'וני בן נעים
פורסם: 04/06/09 11:58

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי ארונות

חדר ארונות.

 

חדר ארונות. מי שלא חווה את חווית חדר ארונות בבית בחדר שלו לא חווה חוויה נעימה של התלבשות בבוקר מימיו. נוכחות של חדר ארונות פשוט עושה המון סדר בבית ועושה המון הגיון כשאנו יוצאים מהמקלחת והולכים להתלבש.

 

כשאתה מתלבש בחדר ארונות ולא סתם מול הארון התחושה היא פשוט אחרת. ראשית, חדר ארונות תמיד גדול יותר מארון רגיל ותמיד מאורגן בצורה הרבה יותר טובה שמקלה עלינו בכל מה שכרוך בחדר ארונות ובארונות בגדים. לנעליים שפע של מקום וחלל.

 

מגירות פזורות בכל עבר. מדפים זה על גבי זה זה מתחת לזה וכמובן שיש המון מקום לתליית חולצות על קולבים בחדר ארונות. חדר ארונות מרופד שטיח מקיר לקיר הוא מאוד נעים לכניסה אחרי מקלחת חמה ביום חורף קר לאחר יום עבודה קשה.

 

השטיח הנעים, החלל הגדול של חדר ארונות, שפע הבגדים שלנו מסביב, רק לשלוח היד וליטול את אשר אנו זקוקים לו, המגבת להשליך על הקולב המתאים לייבוש ולצאת מהחדר וכל זאת במקום להתכוף ולהתצטמק ולחפש את מה שאנחנו לא מוצאים מרוב בלגן בארון הרגיל שלו.

 

חדר ארונות כמו מקלחת בתוך חדר ההורים פשוט עושה תחושה אחרת. זה אפילו עושה חשק לקנות עוד בגדים ובגדים יפים לפרנס בהם את החדר ארונות הגדול והיפה שלנו.

 

בכלל חדר ארונות הוא כנראה המקום החביב והמועדף ביותר על האשה האופנתית שמאוד קשורה לבגדים שלה. חדר ארונות לעומת ארון פשוט הוא חויה מעולם אחר.

 

חוויה כמעט מלכותית. בעוד שלארון אנחנו מתכופפים או צריכים לטפס על משהו ולדחוף עצמנו מפאת חוסר המקום אזי שבחדר ארונות אנחנו פשוט מתהלכים בתוכו ומרגישים כמלכים.

 

זה כל כך הגיוני שהארונות יוצבו בחדר שיועד לכך חדר ארונות. זו פשוט תחושה אחרת. מה גם שהגודל והנפח הכל כך מצוי בחדר ארונות מאפשר לנו לשמור על סדר ונקיון בסביבת הבגדים והנעליים ההלבשה התחתונה שלנו. בעוד כשבארונות אנחנו תמיד במירוץ נגד אוזלת המקופם ההולך ונסתם ואנחנו עסוקים בטחיבת בגדים בכל מיני מקומות כי אין לנו מקום, ואז בהפיכה של כל הארון וכל סביבת הארון וזאת כמעט בכל בוקר, אזי שכל אלו לא קיימים כשאנו מדברים על בית שיש בו חדר ארונות. מה גם שאת כל הבלגן שאנו יכולים לזרוק מהארון וחלילה עלול להיחשף לאורחים שלנו ולהעיד עלינו כעל בני אדם שמידת הסדר והאירגון שלהם מעט רופפת, כשיש לנו חדר ארונות הרי שאין לנו בעיה כזו, גם עם עירבוביא שלמה תתרחש בחדר ארונות שלנו אפ אחד לא יבחין בזאת כיוון שכל זה סגור נעול ונסתר מעינים של אורחים ואין כל חשש.

 

ואחר כך זה גם לא כזה נורא לעשות סדר בחדר ארונות כי זה פשוט קל יותר. יש יותר מקום זה יותר נוח.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009