פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי פעוטות

חדרי פעוטות

ג'וני בן נעים
פורסם: 04/06/09 12:52

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי פעוטות

 

 

 

חדרי פעוטות

 

חדרי פעוטות הם הסביבה בה אנו משכנים את היקר לנו מכל, הפעוטות שלנו.

הפעוטות עתידים לזחול בחדרי פעוטות, להיות ניזונים מבצעי חדרי פעוטות ולחיות בחלל הזה של חדרי פעוטות ובעצם לספוג את החלל הזה. ואם מדובר בחדרי פעוטות שלא טרחנו לבנות אותם כהלכה ולהסתיר מהם כל מה שאינו צריך להיות בסביבה מאוד עדינה זו של הילדים שלנו אז בעצם חדרי פעוטות שלנו הם סביבה מסוכנת ואנו לא יכולים להרשות זאת לעצמו.

 

אז לפני שאנחנו מתחילים להתפרע בחדרי פעוטות שלנו לממש בהם את מיטב הכישורים או חוסר הכישורים העיצוביים שלנו חשוב מאוד שנניח דעתנו ונתבונן בכל האספקטים של בטיחות חדרי פעוטות. צריך להקפיד ולעבור על כל פינה של החדר ולוודא שהיא נקייה, חפה מחפצים מסוכנים בכל מיני צורות ומכל מיני חומרים ובעיקר בטוחה ושהיא אכן סביבה ראויה להיקרא חדרי פעוטות שחייבים להיות מאוד מאוד בטוחים ואל להם לחדרי פעוטות שלנו לחשוף את היקר לנו מכל, הפעוטות היקרים שלנו, לסכנה בגילם הרך.

 

שקעי חשמל חשופים בחדרי פעוטות, ווי תליה בחדרי פעוטות, חפצים חדים בחדרי פעוטות, חפצים שפעוטות שלנו עלולים לבלוע או חפצים חדים. רהיטים מחודדי פינות בחדרי פעוטות. כל אלו הם אסון וסכנה מיידית בחדרי פעוטות ויש לשים לב לכל זאת.

 

חשוב לזכור שפעוטות בחדרי פעוטות תמיד ינסו לזחול ולהרים את עצמם ולמצוא סוגים שונים של מעקות להיתמך עליהם. לכן חשוב מאוד לשים לב שבחדרי פעוטות אין שום רהיוט שהפינה שלו חדה יותר מידי, התינוק שלנו עלול לנסות להיאחז בה ובדרך כלל לפצוע את עצמו באזור הפה או לקבל מכה מאוד כואבת בראש חלילה וחס. לכל הפינות שאינן מעוגלות ואינן מאובטחות בחדרי פעוטות יש פתרון קל מאוד ובכל חנויות התינוקות למיניהן או בחנויות הרהיטים ובחנויות עשה זאת בעצמך למיניהן אנו נמצא כל מיני פריטים שאפשר לשים על הפינות הלא מעוגלות בחדרי הפעוטות שלנו ובכך למזער סכנה זו בחדרי פעוטות.

 

תינוקות נוטים לגלגל את עצמם בחדרי פעוטות ולהפיל את עצמם לאחר שניסו למצוא תמיכה כלשהי והתבדו. לכן חשוב לרצף את החדר במשטחי נחיתה רכים ונעימים למשחק עליהם יוכל הילד שלנו ליפול או סתם להתגלגל מבלי כל פגע של ממש בגוף שלו ואפילו שריטות למיניהן בעורו הרך. חשוב גם ששטיח זה יהיה עשוי מחומרים בלתי רעילים כיוון שתינוקות נוטים ללעוס כל דבר הנקרה בדרכם, וכמובן, למען תחזוקה שוטפםת קלה ונעימה של חדרי פעוטות, חשוב שיהיו אלו גם שטיחים שקל לנקות. אין צורך להכביר פה במילים לכמה סוגים של התלכלכויות חשופים חדרי פעוטות הן מצד ההורים שמאכילים והן מצד הפעוטות שששים להעיף מעצמם כל מה שלא יהיה ואין להם שום מודעות לסביבה הקרובה אליהם ולנקיונה.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009