פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי ישיבות

חדרי ישיבות. נא להתנג בהתאם.

ג'וני בן נעים
פורסם: 04/06/09 13:33

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי ישיבות

חדרי ישיבות

 

להלן כמה חוקים ומנהגים שכדאי לדבוק בהם כשאנו צריכים להגיע לחדרי ישיבות לישיבת עבודה כלשהי.

 

ראשית, ואולי הכי חשוב, הגיעו בזמן לחדרי ישיבות. אין זה מכובד כלל ועיקר לאחר לישיבה בחדרי ישיבות, בפרט אם הרבה אנשים ממתינים לנו. זה מעיד על הזלזול שלנו כלפי העמיתים שלנו וזלזול בעבודה שלנו.

אף אחד מאיתנו לא רוצה ליצור רושם כזה על עצמו או כלפי מקום העבודה שלו.

 

מקרה גרוע עוד יותר הוא איחור שלנו לישיבה בחדרי ישיבות בזמן שיש אורחים שהגיעו למשרד, לקוחות פוטנציאלים, אין מביש יותר מבוס שיושב בחדרי ישיבות וממתין לעובדים החצופים והמאחרים שלו ואין רושם גרוע מזה ומבוכה גדולה מזו לבוס שיושב בחדרי ישיבות עם האורחים שלו ובעצם הההתנהגות הפאסיבית המאחרת של העובדים שלו, נוצר הרושם שאולי לא כל כך כדאי לעבוד עם חברה זו. .

 

הגיע לחדרי ישיבות עם עט ודף. אם דיברנו קודם על יצירת רושם  שלילי ביותר כשאנו מאחרים, אז במידה ולא איחרנו, עדיף שנגיע עם דף ועט. להגיע עם דף ועט לחדרי ישיבות זה כמו לומר על עצמך שאתה באת מוכן ומוכן לעבודה ותו לא. מצויד בדף ועט ומתכנן לרשום את כל הדברים המאוד חשובים שידוברו בחדרי ישיבות על מנת שאוכל לבצעם בהמשך יום העבודה.

 

הגיע מוכן לחדרי הישיבות. תמיד אנו יודעים על מה ידברו היום בחדרי ישיבות ועל כן כדאי מאוד לנהוג במקצועיות רבה ולהגיע מוכנים. להיות נכונים להשיב עם ידע מבוסס לכל שאלה שעלולה לעלות לחלל חדרי ישיבות ולדעת להשיב תשובות מלאות שהוכנו מראש. זה מעיד על מקצועיות ומאוד מייעל את כל השהות בחדרי ישיבות ומקצר זמנים.

 

נהג בנימוס במהלך הישיבה בחדרי ישיבות. אל תיכנס בדבריהם של עמיתייך ואל תקטע אותם . זה מאוד לא מנומס ומאוד לא יעלי לתהליך עבודה תקין ונכון של חברה שמנסה לנהל ישיבה חדרי ישיבות שלהם. שמור על נימוס בסיסי ותרבות שיחה.

 

נסה להקשיב ולפחות הראה שאתה מקשיב ובעניין רב למה שהעמיתים שלך אומרים או שואלים. רשום את דבריהם במחברת שלך. כל אלו יוצרים רושם מאוד טוב ומשדרים מסר חזק של מקצועיות. אל תבוא לחדרי ישיבות כאילו אתה הולך לשעה של בורקס קפה וקשקשת מיותרת עם עמיתייך הלא רציניים בעבודה שאיתם אתה ממילא מקשקש ומבזבז את הזמן כל היום. במקום זה, עטה על עצמך ארשת פנים רצינית והיה מקשיב והיה נכון להשיב ותהיה רציני בחדרי ישיבות.

 

אם אתה מתבטל הסתר זאת מעמיתייך היושבים מימינך ומשמאלך בחדרי ישיבות, ובטח שלא לצייר אותם או סתם לקשקש על הדף כל מיני צורות וקישקושים בחדרי ישיבות. זה מייצר רושם מאוד שלילי וחוסר עניין וממש גובל בביזוי הישיבה, העבודה, החברה והמשרד וחדרי ישיבות.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009