פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
כיסאות

כיסאות

ג'וני בן נעים
פורסם: 04/06/09 14:05

מאמר זה שייך לקטגוריית כיסאות

כיסאות

 

כיסאות הם מוצר כל כך נפוץ שמי בכלל שם לב לנוכחות של כיסאות בכל עבר. בכל מקום יש כיסאות, כיסאות מכל הסוגים, כיסאות מכל התחומים (כיסאות מוזיקלים, כיסאות רופא שיניים וכו'') . מרוב שיש כיסאות בכל מקום אנחנו בכלל לא שמים לב אליהם ולא חושבים על הפריט הזה, המוצר הזה, הרהיט הזה, שכנראה נוצר באופפן טבעי מאז קדמת דנא. הכיסאות כנראה ליוו את האדם ואת סביבת הבית שלו מאז תחילת הימיים. והכיסאות, אפ פעם לא השתכללו יתר על המידה במהות הפשוטה שלהם. ארבע רגליים, ובכל אופן רגליים, משטח ישיבה, ומשענת. זו המהות של כיסא, שאדם יוכל לבוא ולשבת על הכיסאות. כמובן שעם הזמן ועם התקדמות העולם לכל מיני תחומים, והעשרת הידע והתקדמות הרפואה כמובן שהכיסאות עשו כל מיני שינויים והתפתחו כל מיני זנים שונים של כיסאות שיודעים לתמוך יותר טוב, או כיסאות שיודעים לענג כמו כיסאות מסז'' וכן הלאה השימושים וההתמצעוקיות עד בלי די בתחום הכיסאות.

 

אני אוהב בתים בהם בסביבת שולחן האוכל אפשר לראות קבוצת כיסאות שונה זה מזה. זה מעיד משהו על הבית ועל יושביו. זה מעיד על אי שיגרתיות, משהו שונה, משהו יצירתי יותר ושיקי, משהו שאומר אמירה כלשהי וכל זה בזכות כמה כיסאות שונים אחד מהשני ושכנראה גם לא הכי נוחים לאיכסון מתחת לשולחן.

אבל, כיוון שכיסאות ופינות אוכל תמיד נראים אותו דבר, כשאתה נכנס לבית ורואה שולחן שסביבו יש חבורת כיסאות שונה זו מזו אתה מתבלבל. משהו חדש. ומשהו כל כך קבוע וברקע כמו כיסאות שפתאום השתנה לך בעין. זה טריק חמוד ולא מעט בעלי בתים עושים את זה. מרצפים את השולחן שלהם בכיסאות שונים זה מזה. תחשבו על זה.

 

הכיסאות היום כבר אינם הכיסאות הפשוטים כמו פעם. כלומר, עדיין יש כיסאות כאלו אבל היום אפשר למצוא כיסאות מכל הסוגים וכל המינים מיוצרים מכל מיני חומרים בכל מיני צבעים כיסאות בכל מיני עיצובים, כטוב דימיונם של מעצבי הכיסאות השונים.

 

כמובן שגם יש משמעות אדיה למבנה האגרונומי של הכיסאות שלנו, ישנם אנשים שיושבים זמן רב במשך יומם על כיסאות, וכיסאות שאינם בריאים עלולים להסב הרבה סבל לאדם העושה בהם שימוש, והכאב הזה לא תמיד יצוץ מיד אחרי שישנו שעה על כיסאות לא בריאים שאינם תומכים כהלכה בגב ובפרקי הידיים, אלאשאפילו אחרי ישיבה של שנה על כיסאות לא בריאים ואנו עלולים לגלות את הנזק שהסבו לנו הכיסאות הלא בריאים. חשוב לרכוש כיסאות בכסף טוב ויקר בשביל הבריאות שלנו והבריאות של הגב היא מאוד מאוד עדינה ואף אחד לא מאחל אפילו לגרוע שבאויבים שלו צרות עם הגב ואלו יכולות לצוץ משישיבה לא נכונה על כיסאות, או מישיבה נכונה על הכיסאות הלא נכונים.  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009