פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרנים

ללא ספק מזרנים חייבים להיות נוחים ומותאמים למסגרת של המיטה, בתחום זה קיימים מספר סוגי מזרונים בגדלים שונים ובעיצובים שונים

מיכאל
פורסם: 04/06/09 17:47

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרנים

מזרנים

 

ללא ספק מזרנים חייבים להיות נוחים ומותאמים למסגרת של המיטה, בתחום זה קיימים מספר סוגי מזרונים בגדלים שונים ובעיצובים שונים. הטכניקה שבה נעשים המזנונים היא טכניקה מיוחדת שבה נעשית שימת לב מוקפדת למנגנון הקפיצים ולנוחות של השינה אצל הלקוח. מוצר איכותי במיוחד בתחום מזרנים חייב להיות גם נוח. מזרנים נוחים הם גם מזרונים שנמכרים הכי הרבה מכל מזרן בשוק וזו עובדה אולם לצד הנוחות יש לשים דגש על ההיבט הבריאותי בתחום מזרונים שם הנגזרת הבריאותית מה- מזרנים היא קריטית עבור בריאותו של הצרכן לטווח ארוך.

חברות רבות המשווקות מזרנים טוענות בפני הצרכן בדרך כלל על אודות המזרון שהם משווקים כי המזרון בתחילת דרכו נוקשה אולם במשך הזמן נהיה רפוי, דבר נוסף הוא שנוקשות המזרון מעידה על בריאות. מיתוס המזרון הנוקשה לא קיים כיום, כיום המזרן המתכוונן לפי מידת גופו של הצרכן הוא הדבר הבא בשוק ה מזרנים. הקפיצים החכמים שמחזיקים את גופו של הצרכן בשעת השינה תוך כדי התאמה מושלמת לגופו הם מה שנחשב לבריאותי כיום וזאת המגמה כיום למעשה ברוב החברות הנחשבות בתחום, פיתוח מערכות הקפיצים ב מזרנים הוא סקאלה חשובה בכל הקשור לתחום מזרנים. מזרנים הם מוצר שקל למכור בגלל היותו מוצר שימושי ולא מוצר של מותרות.

כיום הלחצים על החברות להגיש פיתוחים חדשים בתחום הם גבוהים יותר מבעבר, לא עוד מזרנים אחידים לכל בית. כיום מרכז הכובד הועתק מהיצרנים אל עבר הצרכנים שקובעים מה יופץ ומה יימכר ביתר קלות, כיצד אנחנו מגיעים לדעת הצרכנים? לשם כך יש את סקר השוק שנקרא גם סקר צרכנים שבו בוחנים מוצר חדש לפני קבוצות ביקורת. כיום ללא ספק ידי הלקוחות על העליונה מאחר שללקוחות יש גישה מלאה לנתונים ונביא דוגמאות לכך בהמשך. הכמות העצומה של הנתונים שנמצאים כיום בחוברות הסברה בתחום המוצרים לבית וכן באתרי האינטרנט עם הפורומים שבהם נגרים יושבים על הפורום במשך כל שעות היום ומשיבים לכל שאלה על מזרנים ועל ארונות ועל שולחנות ועוד. יש גם אתרים באינטרנט כמו פורטל הרהיטים שם נמצא כל המידע אם באמצעות כתבות או תמונות לצרכן שמציגות את ה מזרנים על כל הסיטואציות שלהם, התקנים שבהם הם מתכבדים ועוד דברים דומים כאלו או אחרים בתחום שמוצג שם בפירוט מקסימאלי עד לבורג האחרון. ללא ספק מזרנים הם כפי שכבר אמרנו מוצר שימוש, אדם הולך לישון בכל ערב והמזרן נמצא שם בחדר השינה שלו, איכות השינה של כל אדם חשובה לו ביותר מאחר שהיום למחרת יתנהל כיאות כאשר איכות השינה שלנו תהיה אחרת, ללא ספק. שינה על מזרן לא בטיחותי או בריאותי יכולה לגרום לבעיות רציניות לגב ולצוואר שמחזיקים את עצמם בתנוחה לא בריאה על מזרנים שיכולים להחליף בשקט את ה מזרנים שנמצאים בצבא או במוסד ציבורי אחר.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009