פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
גדרות

גדרות

ג'וני בן נעים
פורסם: 08/06/09 11:17

מאמר זה שייך לקטגוריית גדרות

גדרות

עם קצת יצירתיות ומעוף, אתה יכול לבנות גדרות שונות מכל הגדרות בשכונה שלך, ובעיר, גדרות מיוחדות ויפות. להלן כמה רעיונות שאפשר להתחיל איתם לחשוב על גדרות.

 

לא כולם חולמים על גדרות לבנות, לא כולם רואים את עצמם גרים בשכונה עם שכנים ובין כולם מפרידים אותו סוג של גדרות משעממות שמרצפות את כל השכונה ועושים לה מראה אחיד עייף ומשעמם.

 

מצחיק הא? לא חשבתם על כוחן של גדרות. הייתם פעם בשכונה בלתי מסודרת שם כל אחד בונה לו גדרות לעצמו על פי חושי העיצוב הפרטיים שלו ועל פי המצאי והמלאי שהוא מצא בסביבת האשפה הקרובה על מנת לבנות הגדרות שלו? ג''ונגל. שכונה עם גדר אחידה מצד אחד נראית הרבה יותר טוב מאשר שכונה שיש בה גדרות שונות זו מזו ומגוונות בעיצובים גבהים צבעים וכן הלאה.

 

כל זה מצד אחד, מצד שני, שכונה שיש בה גדר אחת ואחידה לפעמים כבר נראית מאוד משעממת ומעייפת. פשוט כך, אין מילים אחרות לתאר. את המרקם השכונתי שבין גדרות לא כל שכונה מצליחה לשים עליו את החוקיות הנכונה. בכל זאת, צריך לא מעט בשביל לקבל שיתוף פעולה שכונתי ומצד שני כל אחד רוצה להתבטא כפי שהוא רוצה להתבטא והגדרות הן הזדמנות מצוירת להתבטא בסביבת הבית שלך.

 

הגדרות מפרידות ביננו לבין השכנים שלנו. אפשר לומר שהן פעולת מנע מראש לכל מיני חיכוכים בלתי אפשריים שאפשרי שיתרחשו במציאות נתונה בה חיות משפחות זו לצד זו. ען כן אנו מקימים גדרות. ועל כן אנו כל כך מחוברים לגדרות שלנו. הם אלו שבסופו של דבר תוחמים וכותלים את הבית שלנו. הם למעשה הגבול של הבית שלנו. ואם כבר הבית שלנו, אז אנחנו מעוניינים בגדרות יפות. מיוחדות. שונות מכל שאר הגדרות של השכונה. וכמובן שיהיו יעילות גם. וימנעו כניסתם של בלתי רצויים או יציאתם של אלו שאינם אמורים לצאת.

 

החלום הקלאסי הוא חלום הגדרות הלבנות. אבל אלו כבר מזמן אינם ממומשות בהכרח בשטח כיוום שהיום עץ הוא מזמן אינו החומר השולט בתעשיית ייצור הגדרות. אלא שהיום גדרות המתכת עולות על כולן, מה גם שהיום בדרך כלל יש איזה שער מפואר בסביבת הגדרות והן צריכות לדעת להשתלב יופי עם כל המתכת בתנועה הזו, וכמובן צריכות לדעת להתחבר ולהיות מסוגלות לקלוט מנוע וגדרות הן מזמן לא משהו פשוט שאפשר לבנות באמצעות כמה לוחות עץ צבע לבן מברשת ומוטיבציה של בעל ידיים מוכשרות.

גדרות היום בדרך כלל תגענה מוכנות כבר להרכבה על ידי אותו איש מקצוע האמון במקצועיות רבה על בנייה או הקמה של גדרות.

 

החלומות הישנים של פעמים גם במקרה זה נדחקים אל מחוץ לתמונה וגדרות היום אפשר למצוא בשלל עיצובים עם שלל עיטורים וכן הלאה.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009