פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות, השוק רווה בהן בשנים האחרונות.

ג'וני בן נעים
פורסם: 08/06/09 13:09

מאמר זה שייך לקטגוריית דלתות מעוצבות

 

דלתות מעוצבות

בחמשת השנים האחרונות אנו רואים שינויים משמעותיים בדלתות מעוצבות. אם נבקר בתערוכות גדולות של ריהוט ודלתות, אפשר לראות שבכל שנה היצרנים מציגים דלתות מעוצבות חדשות ומגוונות בעיצובים חדשניים ומקוריים.

 

דלתות מעוצבות של היום מעוטרות לרוב בכל מיני עיטורי זכוכית. לזכוכית אחלה מראה והיא מוסיפה המון לדלתות מעוצבות, חוץ מזה, היתרון שבדלתות מעוצבות עם זכוכית הוא שאור נכנס בעד הדלת וזה מוסיף המון ומאוד חביב על בעלי בתים רבים, חוץ מזה, אפשר שתנועה זו של הופעת זכוכית על דלתות מעוצבות היא חלק מתופעת וינטייג'' שלמה שהעולם כולו עובר, גם בעבר השתמשו בשילובי זכוכית שונים ומשונים בדלתות.

 

העולם מכיר בחשיבות הגדולה של הרושם הראשוני, ודלתות מעוצבות לעיתים רבות אחראיות במידה החלטית על רושם ראשוני של כניסה לבית למשל, וכך גם על הבית ועל יושבי הבית. דלתות מעוצבות הן אלו שיוצרות הרושם הראשוני עבורנו, עת אורחינו עוברים את מפתן דלתנו. למעשה, מהות התחושה שאורח חש בעודו עומד על המדרכה בסביבת הבית, מהות זו תשודר על ידי דלתות מעוצבות שרכשנו או לא. דלתות מעוצבות הן דרך נפלא להתבטא באמצעות הריהוט שלנו.

 

לדלתות מעוצבות אפשר להוסיף נוכחות באמצעות תאורה שמבליטה היטב את הכניסה ואת הלדת וכמה שאנו רוצים להבליט. חשוב מאוד אבל להקפיד כאן על טוב טעם שלא חלילה נאבד מן הרושם העיצובי באמצעות התאורה כשכל מטרתנו היתה להוסיף ולהדגיש ולהבליט. זיכרו, תאורה מיוחדת בכניסה לבית תיצור על האורח גם תחושה מאוד מאוד מרגשת וסקרנית כלפי הכניסה לביתכם.

 

יש היום בלי סוף רעיונות ועיצובים שונים ומשונים שמדביקים לדלתות מעוצבות, אבל כשאנו בוחרים את הדלתות מעוצבות שלנו חשוב מאוד שנתרשם מהן גם בסביבת הבית השלמה ולא רק בחנות. חשוב לציין כי על הדלתות מעוצבות להתאיןם ולהשתלב וממש לייצר מערכת יחסים עם שאר אלמנטים של עיצוב בסיבת הבית אחרת רק נפסיד את היופי של הדלתות מעוצבות אשר רכשנו ואין בזאת טעם.

 

אם מדובר בבית שהוא גדול , או כל מבנה שהוא גדול ומאיים, ואנחנו רוצים לרכב על הקו העיצובי הזה של אפלה ומיסתורין (כן כן הדבר אפשרי בכל מיני מקומות) אזי שנחפש בסביבת דלתות מעוצבות ממתכת בעלי צבעים קהים להוסיף לכל אלו, אולי גם נרצה את הדלתות מעוצבות שלנו גדולות מאוד ומאסיביות עם איזה בריח וסוגר עתיק כמו בתקופת ימי הביניים וכל אלו בשביל להרשים הרושם.

 

אם יש לנו בית פתוח ואוורירי ומאוד מזמין, ואנו רוצים לשדר מסר של חברתיות , של שיתופיות, להצהיר באמצעות העיצוב של הבית שלנו שהכל מוזמנים פנימה אזי שנרצה דלתות מעוצבות המשלבות צבעים קלים ונוחים ושמשלבות זכוכית שנותנת לאנשים לראות את תוך הבית ולהרגיש מאוד מוזמן.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009