פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי אמבטיה

חדרי אמבטיה

ג'וני בן טובים
פורסם: 08/06/09 15:20

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי אמבטיה

חדרי אמבטיה. שינוי קטן שינוי גדול.

 

לא אחת אני שומע אנשים שמתלוננים שלו היה בידם לממן תהליך שיפוץ כולל היו עושים זאת בשמחה,

היו משפצים את חדרי אמבטיה, מחליפים גג, שוטחים פרקט בכל עבר ומה לא.

אבל, מה לעשות, לא כולם יכולים להרשות לעצמם תהליך של שיפוצים אי מתי שמתחשק להם. הכיס מגביל את כולנו זו לא בושה.

אז מה עושים אם בכל זאת רוצים להתחדש בעיצוב חדשני כלשהו ולשפר את המראה של הבית שלנו, ובכל אופן לשפר את התחושה שלנו בתוך הבית וכשאנחנו נכנסים לבית.

 

עכשיו אני אומר לכם, אפשר להרוויח את השיפוץ הזה על ידי חדרי אמבטיה. אם עושים שינוי בחדרי אמבטיה אפשר להשיג את התחושה הרעננה של אחרי שיפוץ.

בואו נחשוב רגע על חדרי אמבטיה. בחדרי אמבטיה שבבית שלנו אנחנו נכנסים בשביל להתנקות. אנחנו מגיעים לחדרי אמבטיה אחרי יופ עבודה שלם וארוךף ומאוד סזיפי, ואנחנו יודעים, שברגע שניכנס לבית וניכנס אל חדרי אמבטיה נוכל לשטוף מעצמנו את כל תלאות היום הארוך והקשה שעברנו ולהיפטר מהר בניקוז. להעלים אותן מן העולם בחדרי אמבטיה שלנו אל הניקוז ואל תעלות הביוב ומשם אל הים. כמה פעמים במהלך היום אנו מפנטזים את שיבתנו אל ביתנו. דבר ראשון, מצהירים כולם בהחלטיות גמורה, דבר ראשון מקלחת. דבר ראשון נכנסים לחדרי אמבטיה ומתנקים. מורידים את כל הליכלוך ומשליכים אותו בסל הכביסה ונסגרים בתוך חדרי אמבטיה שלנו ועוברים תהליך טיהור. לא בכדי הטיהור היהודי הוא במקווה שהם גם סוג של חדרי אמבטיה.

 

אז באמת., כשאנו מדברים על שיפוץ ואנחנו יודעים וחוששקים בתחושה הנפלאה של התעלות שלאחר התחדשות כזו שבאה עם השיפוץ, אז באמת, אם אין ביכולתינו לעשות שיפוץ כולל, אני ממליץ בחום לערוך את השיפוץ בסביבת חדרי אמבטיה.

שם אפשר לבצע שינוי קטן שהוא שינוי ענק וכולל לגמרי. לבל נשכח, בחדרי אמבטיה אנחנו עוברים בכל בוקר ובחדרי אמבטיה אנחנו מסיימים כל ערב. מדובר על חלק מאוד מהותי בבית שלנו. על כן אני אומר שהשינוי שם הוא שינוי גדול.

 

אפשר לעשות שינוי וחידוש גדול בחדרי אמבטיה על ידי החלפת כיור בלבד. למשל. כיור חדש יוסיף המון בחדרי אמבטיה ישנים אפילו. והיום השוק פשוט רווה בכל מיני כיורים המעוצבים בכל מיני צורות חדשות. כיורים בכל מיני צבעים ועשויים מכל מיני חומרים ובכל מיני קונסטרוקציות מיוחדות ומשונות. שווה בנפשך, מחר בבוקר, לפסוע אט אט אחרי ליל שינה מתוקה, אל חדרי אמבטיה שלך ולשטוף פנייך במים צוננים מעל כיור חדש לחלוטין. זה פשוט עולם חדש וזה מורגש.

 

אז זהו, חדרי אמבטיה שלנו, החדרים הלבנים והנקיים הללו הם האפשרות שלנו להשיג את תחושת האחרי שיפוץ שאנו כל כך רוצים לחוש. ושינוי קטן של כיור או של מראה חדרי אמבטיה שלנו יכול לעשות את זה. מאוד מומלץ.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009