פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חדרי תינוקות

חדרי תינוקות

ג'וני בן נעים
פורסם: 08/06/09 15:35

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי תינוקות

חדרי תינוקות

 

אי אפשר להיות הורה לעתיד ולעבור על פני חנויות של תינוקות ולא להשתגע אחר כל ההיצע של המוצרים השונים שאלו מציעים לחדרי תינוקות. בטלויזיה, אצל חברים ובכל מיני מגזינים, אפשר לראות כל מיני סוגים שונים ועיצובים שונים לחדרי תינוקות ואתה הולך אחרי שעינייך זונות וגם אתה רוצה.

אבל הכל מאוד יקר. כל מה שקשור לתינוקות וחדרי תינוקות הוא מאוד מאוד יקר.

 

רשימת כל הפריטים שאנו חושבים לעצמנו שאנו חייבים בסביבת חדרי תינוקות שלנו היא אינסופית יקרה מאין כמותה. מספיק ארוכה בשביל שלא תהיה מתאימה כמעט לאף תקציב.

 

אני רוצה לומר לך להתנגד לכל הפיתויים המצויים בסבביבה החדשה של הורים חדשים ולהפסיק לחשוב שהתינוק שלך חייב את המוצרים הכי יקרים בחדרי תינוקות ואת המוצרים הכי יפים והכי חדשים.

 

רוב הדברים שתרכוש ותרהט באמצעותם את חדרי תינוקות שלך הם מוצרים שיצאו משימוש בתוך זמן קצר כיוון שהתינוק שלו גדל ועם קצב הצמיחה שלו הוא נזקק פחות ופחות לכל הרהיטים והאלמנטים שרכשנו לו לחדרי תינוקות שלו.

 

שמור את הכסף שלך והייה מקורי. אל תרוץ כמו כולם לקנות כל מה שמציעים לך לקנות לחדרי תינוקות. חשוב לפני. מה צריך. מה נדרש? מה אפשר להשיג מהדודה או מהשכן ממול?< ובמה כדאי להשקיע כסף שכן ישמש אותנו גם בחדרי תינוקות של אלו התינוקות שעוד עתידים להגיח את העולם.

 

את הכל אפשר למצוא בחינם ממש או במחירים סבירים. אתה לא היחיד עם תינוק בחדרי תינוקות. ולא כולם נולדים עם כפית של זהב בפה. נסה לחשוב על הפריט הבא שאתה צריך לחדרי תינוקות שלך, נסה לחשוב איפה ראית אותו לאחרונה בסביבת המשפחה שלך ונסה להשיג אותו אם אפשרי. נסה לאלתר הפריטים שאתה רוצה וצריך בחדרי תינוקות שלך, שים לב שבסוף תהליך שכזה אתה תרהט את חדרי תינוקות שלך בצורה שתשביע רצונך לגמרי, ותהיה סביבה נאותה וסבירה ביותר לתינוק שלך ובכל זאת ישאר לך כסף לכיס להשקיע בעוד דברים מלבד חדרי תינוקות שלך.

 

למרות שחדרי תינוקות אפשר להשהות את הכנתם אל הרגע המתאים הרגע שבו התינוק שלך מגיח לעולם, שווה בכל זאת להתעניין בתכולת חדרי תינוקות עוד בטרם הגענו לחודש התשיעי או אפילו החמישי.

חשוב מאוד להכיר את הסביבה הזו שנקראת חדרי תינוקות ולדעת מה נדרש לנו בסביבה זו, ברמה הפונקציונאלית, ומה אנו רוצים וכיצד אנו רוצים לעצב סביבה זו ברמה האסטטית. איזו תחושה אנו רוצים להעביר שם. בכל מה שקשור לרמה הפונקציונאלית, במידה ומדובר בריהוט חדרי תינוקות שלנו לראשונה, אז כדאי שנשב עם בעל נסיון ונבין היטב מה נדש להיות בחדרי תינוקות ובהתאם נסגנן רשימה של הפריטים שאנו צריכים ורוצים להשיג לחדרי תינוקות שלנו. אחר כך קל לנו לפתוח האוזניים שלנו והעיניים שלנו ולהמתין להזדמניות ריהוט של חדרי תינוקות.

 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009