פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
כסאות

כסאות הם פריטי ריהוט מאוד חשובים לבריאות של הגב שלנו.

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/06/09 12:08

מאמר זה שייך לקטגוריית כסאות

 

 

 

תביא כמה כסאות פשוטים. מה זה משנה? כן, באמירה זו שיחרר אותי חברי כשביקש ממנו לרכוש כמה כסאות שישרתנו אותנו. חשבתי לעצמי כמה חוסר אחריות וחוסר חשיבה יש במחשה שכזו, שחושבת שכסאות הם סה"כ עוד רהיט פשוט מיני רבים בסביבת הבית שלנו או בסביבת המשרד ואין זה משנה איך הם בנויים הכסאות, ממה הם עסויים הכסאות ובעיקר, ובמיוחד, כמה זמן השקיעו יצרני אותם כסאות במאמצים כניםואמיתיים שכסאות אלו ישרתנו נאמנה את היושב עליהם.

 

זיכרו, אנחנו מבלים שעות על גבי שעות על כסאות אשר ברשותנו ואלו מהווים תמיכה לאחד החלקים היותר חשובים של הגוף שלנו, כמובן הגב. בריאות הגב מושפעת בצורה ישירה כמובן משני דברים, כסאות ומזרונים.

 

כמובן שיש חשיבות לפעילות גופנית ועוד כל מיני משתנים כאלו, אבל, כסאות עליהם אנחנו יושבים כל היום, וגם באוטו אנו יושבים על כסאות וזה לא משנה אם אלו הם כסאות האוטו שלנו או כסאות האוטובוס שאנו נוסעים בו מידי יום לעבודה, או אפילו, כסאות תחנת האוטבובס בה אנו ממתינים לאוטובוס שיקח אותנו.

 

למעשה, אנחנו תמיד יושבים על כסאות, מאז שאנו ילדים תמצאו אותנו על כסאות, אחר כך בגן נשב על כסאות וכן הלאה בבית הספר, האוניברסיטה, שיחת התדריך בצבא, במטוס נשבע גם על כסאות וכך גם בהודו, כשנעשה את הטיול שלנו, בכל מקום בעולם עושים שימוש בכסאות.

 

אז כמובן שאנחנו לא נקפיד שבכל סביבה בה אנו מתהלכים יהיו כסאות נאותים, כיוון שכסאות עליהם אנו יושבים לזמן קצר במהלך היום או במהלך החיים שלנו אין השפעה רבה או קריטית על הבריאות של הגב שלנו. אבל מה בנוגע לכסאות שעליהם אנו מבלים זמן רב מהיום שלנו, או אולי אפילו את רוב זמן העירות שלנו?

אנשים עובדים במשרדים מעל 12 שעות, אלו לא אנשים נדירים בשוק העבודה ואני אפילו לא מדבר על עצמאים חודרי מטרה ומלאי נחישות ומוטיבציה שירביצו גם את הששה עשר שעות עבודה שלהם. כל אלו יושבים על כסאות במשך כל השעות הארוכות האלו. הגב שלהם נתמך או שאינו נתמך על ידי אותם כסאות שנבנו בצורה נאותה ומחוכמת להגנת הכב והבריאות של העושה בהם שימוש. או שכן או שלא. הבעיה הגדולה יותר בנושא זה הוא שאדם יכול לשבת על כסאות מזיקים למשך תקופה ארוכה אפילו של שנים, אבל את הנזק הוא יגלה ויסבול אותו רק בעוד שנים רבות וארוכות, ואז, הוא בכלל, סביר להניח, לא ידע להטיל האשמה על הכסאות הגרועים עליהם ישב ונתן לגב שלו להתעצב לא נכונה במשך שנים ארוכות למשך שעות ארוכות למשך ימים רבים במהלך חייו.

 

כן. כסאות הם אחד הרהיטים החשובים יותר בכל סביבה בה יש בני אדם שיושבים על כסאות למשך זמן רב.  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009