פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מיטות ילדים

מיטות ילדים מקבלים בירושה מהמשפחה, או שלא?

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/06/09 13:46

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות ילדים

מיטות ילדים

 

מיטות ילדים כמו כל מיני פריטים אחרים עוברים אצלנו מדור לדור אצל המשפחה. אני אישית עשיתי שימוש במיטות ילדים בהם ישנו ולנו במשך דורות ארוכים בני המשפחה של אימי והתחושה היא נפלאה. ראשית כשנדרשנו לרכוש מיטות ילדים אז מיד נבהלנו מכמה מובנים.

 

ראשית צריך למצוא את הזמן ולעשות את הבחירה הנכונה במיטות ילדים ושנית, כמובן, כמו כולם, למי יש כסף להוצאה נוספת ועוד הוצאה. ולהאמת, שמיד חשבנו על מיטות ילדים בירושה משמשפחה. ככה זה אצלנו במשפחה. מה שאפשר לחסוך אנחנו מעדיפחים לחסוך.

 

יש גם משהו מאוד נעים לקבל פריטים כאלו כמו מיטות ילדים מהמשפחה. יש בזה משהו שמאוד מקרב. משהו שעושה חיבור נפלא בין הדורות החדישם שישנים על מיטות ילדים שעליהם ישנו גם הדורות הישנים. יש בזה משהו שמרגיש כמו האמירה האיטלקית המפורסמות של אותם יצורי מאפיה מפוקקפקים, הכל נשאר במשפחה. אז כן. הכל נשאר במשפחה וגם מיטות ילדים נשארות במשפחה.

 

בעבר היה מי שטעם שישנם מוצרים מסוימים שאנחנו חייבים לשקול היטב לפני שאנחנו נאותים לקבלם מבני המשפחה שלנו. כשאני חושב על זה בפרספקטיביה של מיטות ילדים אז למה לא. מה כבר יכול להיות. מיטות ילדים לרוב הן רהיט די פשוט שאין בו חוכמה מיוחדת. אלא שאז לינו לחשוב מה קורה במשך כל הזמן שעובר מאז נרכשו אותן מיטות ילדים, מה קורה במשך כל הזמן הזה מבחינת יצרני מיטות ילדים והחוכמה שהאלו רוכשים בייצור מיטות ילדים ועלינו לשאול את עצמנו באומץ רב, האם מיטות ילדים שיוצרו לפני עשרות שנים יתאימו בימינו אנו לילדים שלנו? האם הן בטוחות? האם הן תתשתלבנה עם שאר רהיטין שיש לנו בחדר?

 

כל אלו הן שאלות שחשוב להרהר בהן לכל הפחות לפני שאנחנו מחליטים לקבל בירושה מיטות ילדים שמגיעות לנו מהמשפחה הרחבה שלנו. כמובן שלפני שאנו מסרבים חשוב גם שנחשב על הצד השני ושלא חלילה נגרו לו לעוול כלשהו ונעליב אותו. אפשר לספר לו שאנו חוששים שמיטות ילדים אלו פשוט מיושנות ואינם מתאימות עוד. אם ישאל מדוע אנחנו יכולים לספר לו שמיטות ילדים חדשות הםן בטחות יותר, לפעמים זה סתם מעקה ששומר לנו על הילדים שלא יתגלגלו במהלך לילה מטריד אל מחוץ למיטה ויחבטו עצם בראשם או בגופם ברצפה. לפעמים גם יצרני מיטות ילדים של שנים עברו היו משתמשים בכל מיני צבעים שאין להם שום אישור על ידי שום גוף מפקח. ואז יוצא שאנחנו שוליים את הילדים שלנו לישון על מיטות ילדים שהצבע שלהם שבו הן צבועות הוא פשוט חומר רעיל שאסור לנשום ואסור להיות בקרבתו ובטח שלא לישון עליו שעות ארוכות מידי לילה. כל אלו הם שיקולים שצריך לקחת בחשבון לפני שאנחנו לוקחים פריטים כמו מיטות ילדים שהם פריטים ישנים מאוד ואפשר שאינם בטוחים. 

 

מיטות ילדים הם חלק בלתי נפרד ממכלול חדר הילדים, חדרי ילדים מעוצבים כוללים את כל האספקטים החשובים בעיצוב ושמים דגש גם על הפרטים הקטנים - מיטה איכותית ומעוצבת שמעניקה תמיכה מעולה לילד בזמן השינה ועם זאת לא פוגמת בעיצוב הכללי של החדר. 
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009