פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מיטות מתכווננות

מיטות מתכווננות יכולות לשדרג את השינה האיכותית שלך

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/06/09 13:59

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות מתכווננות

מיטות מתכווננות

 

מיטות מתכווננות, למה לי בכלל? כי זה חשוב מאוד לישון טוב. זה חשוב מאוד לבריאות שלנו, זה חשוב לנו לצמיחה של הגוף שלנו כשאנו צעירים ובעיקר, מיטות מתכווננות יכולות לשפר את השינה שלנו באופן כזה שאנו ממש נרגיש הבדל ברמת התפקוד שלנו לאחר שינה טובה והגונה. ולא, לישון טוב זה לא רק עניין של כמה שעות שינה אתה מצליח לישון, ולא כמה שקט ונעים לך לישון. שינה היא עניין מורכב וחשוב לישון כמו שצריך ובשביל שנישן כמו שצריך אנחנו יכולים לנסות לרכוש לנו מיטות מתכווננות שישפרו את איכות השינה שלנו.

 

כשאתה ניגש לישון זה חשוב מאוד שהמוח שלך, או הראש שלך או איך שלא תכנה את זה, חשוב מאוד להפקיד שלא תהיה מוטרד. שכל אלו יהיו חפים מאיזו מחשבה מטרידה שנולדה במהלך יום קשה ועמוס ועכשיו מאיימת גם שתבוא לישון איתנו. אדם מוטרד לא יכול לישון כמו שצריך ושום מיטות מתכווננות לא יעזרו כאן. אם המוח שלך רץ וטרוד בדבר מה ודאי שלא תצליח לישון כמו שצריך. חשוב לנקות את הראש לפני שעולים על המיטה ולהבין שעכשיו אין זמן לשום דבר מלבד לישון, וכל מחשבה שעניינה אינו לקדם את השינה שלנו היא פשוט לא רלוונטית ואינה במקומה.

 

מצא והתעקש על שינה על מזרון שהוא נוח לך. וכאן דווקא מיטות מתכווננות יכולות לעזור הרבה. אם אתה מוצא עצמך מתגלגל לאורך הלילה וקם בבוקר עם כאבי גב, או בכלל לא מצליח לישון ומרגיש קשיחות באיזורי הגב שלך אזי שהזמרון שלך שאתה מנסה לישון עליו פשוט לא מתאים לך. הגיע הזמן לצאת אל החנויות ולרכוש לך מיטות מתכווננות.

 

עצב את חדר השינה שלך בצורה נוחה יותר, אל תתלה את כל התקווה שלך לשינה טובה על המיטות מתכווננות. צור בחדר אווירה נעימה יותר, צור  תאורה מתאימה יותר לשינה בחדר שלך, דאג שמזג האוויר יהיה נכון, שלא יהיה יותר מידי אור, קשה לישון כשיש אור בסביבה, זה ידוע. אדם צריך חושך בשביל לישון. דאג שלא תהיה לחות ושהגוף שלך יהיה בטמפרטורה האידאלית מבחינתו עבור שינה. אם צריך, השג לך אטמי אוזניים, או אפילו כיסוי לעיניים אם צריך. הימנע משעון מתקתק על הקיר, שעון מתקתק על הקיר מבלבל אותנו ומקשה על השינה, שים לב לכל אלו, כל אלו יתרמו לשינה שלך ויעזרו לך לישון טוב יותר על מיטות מתכווננות. שינה טובה היא ערובה לחיים טובים. מי שטורח ועומל לישון טוב כנראה שהוא מקפיד על עצמו בכל תחומי החיים שים לב לזה היטב. וצא לחנויות הרהיטים ומצא את זו על מצאי גדול של מיטות מתכווננות ורכוש לך אחת כזו וקדימה, שינה טובה . לילה טוב.  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009