פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מיטות נוער

מיטות נוער הן אחלה אפשרות לשדרג את החדר של הילדים שגדלו.

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/06/09 14:36

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות נוער

מיטות נוער

 

מזל טוב. הגיע השעה. הילד גדול וצריך להחליף את מיטות הילדים במיטות נוער. הגיע הזמן לרכוש מיטות נוער בגודל המתאים לידלדים שהתפתחו וצמחו ועכשיו צריך להתאים להם מיטות נוער שיתאימו לגודל שלהם ושיהיו בעיצוב שהם אוהבים ובעיקר שיהיו נוחות וישרתו את הילדים היקרים לנו מכל, אולי בעצם כדאי שכבר נתרגל לקרוא להם בני נוער.

 

אז איזה מיטות נוער מתאימות לנו? יש הרבה שיקולים שעלינו לעשות. אחת ההחלטות העיקריות היא האם אנחנו הולכים על מיטות נוער שהם מיטת יחיד או מיטות נוער שהם בעצם סוג של מיטה זוגית. אם נשאל את ילדינו היקרים כנראה שהם מייד יאמרו שהם רוצים מיטות נוער שהן מיטות זוגיות. זו כמובן תהיה האופציה המועדפת להן. מיטות נוער אלו הן נוחות יותר בשל המקום הרבה שאפשר למצוא עליהן והם גם סוג של התבגרות מצידו של הילד שלנו. אין מה לומר, אמנם הנער נדרש למיטות נוער אבל במעבר הזה יש גם אמירה הצהרתית. אני כבר לא ילד. אני זקוקק למיטה שתהיה גדולה מספיק אולי בשביל הבת זוג שעתידה לבקר במיטה זו. אין מה לעשות הילד מתבגר ואיתו גם המנהגים שלו והצרכים שלו ואנחנו הרי בתור הורים טובים ודואגים רוצים לאפשר לו את כל הנוחיות שבעולם.

מעבר לזאת, מיטות נוער אםשר למצוא היום בכל מיני צבעים ובכל מיני צורות אפילו ובכל מיני עיצובים. נערים מסוימים יעדיפו מיטות נוער פשוטות יותר ועדינות, כי בסופו של דבר מיטות נוער שהן מצועצעות יתר על המידה הן מיטות של כל בני הנוער ישושו לישון עליהן ולרהט את החדר בהן. בואו לא נשכח גם שמיטות נוער תופסות חלק נכבד בחלק שלנו והן קובעות את עיצוב החדר ואם לא כך, אז לכל הפחות נרצה לדאוג שמיטות נוער שלנו יתאימו לעיצוב הכולל של החדר ולאמירה העיצובית של החדר.

מיטות נוער לבחורים הצעירים שלנו צריך לבחור בקפידה, ראשית ישנה אפשרות שנרכוש מיטות נוער שישארו איתנו עוד לזמן רב וירחיקו את המועד בו נצטרך לרכוש שוב מיטות. מיטות נוער טובות הן כאלו שהילד שלנו גם יקח לדירת הרווקים שלו הלאה בעתיד ותשרת אותו עוד שנים ארוכות. זאת כיוון שמדובר ברוב המקרים במיטות נוער זוגיות שמתאימות לאורך זמן רב.

 

מעבר לכך אפשר למצוא מיטות נוער שהן גם סוג של ספה. באמצעות קיפול זריז של מנגנוני קיפול אוטומטיים שישנם במיטות נוער יהפוך את המיטה שלנו לספה ותאפשר לנו לעשות בה שימוש נרחב יותר ולארח עליה אורחים ובעיקר, לחסוך לנו מקום בחדרים קטנים, שהם ברוב המקרים הגדלים של החדרים של הילדים, החדרים קטנים מידי ואין בהם באמת מקום לגם לספה וגם למיטה וכן הלאה. כך שמיטת נוער שיודעות לשנות צורה ולהפוך ולהיות ספה הן אופציה מעולה.  




 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009