פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מעצב פנים

מעצב פנים חשוב מאוד שתהיה לנו תקשורת טובה איתו.

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/06/09 14:49

מאמר זה שייך לקטגוריית מעצב פנים

מעצב פנים.

 

אנשים הם יצורים די מצחיקים בכל מה שנוגע לעיצוב הבית שלהם. כולם רוצים בית מעוצב כמו שצריך, עיצוב שיש בו אמירה של ממש, עיצוב בית שעושה אווירה טובה בבית ושהאורחים עוד יוסיפו לדבר עליו גם אחרי כמה ימים שביקרו אצלנו.

אז הנה, פתאום כל בעל בית נעשה מעצב פנים. הוא יודע והוא מתחיל לעשות. לוקח מעצב פנים חובבן את כל רעיונותיו הגרנדיוזים ומנסה לממש אותם בסביבת ביתו וכך גם כופה את יכולתו המוגבלת של מעצב פנים חובבן על כל בני הבית. לפעמים מדובר בבעל בית שבאמת מגלה את עצמו כמעצב פנים. במקרים אחרים מדובר במעצב פנים שפשוט עשו טעויות קטסטרופליות והבית עכשיו נראה כמו אסון עיצובי.

 

אז לא כל אחד מעצב פנים. ללא ספק לכולנו יש רעיונות טובים בנוגע לעיצוב ביתנו והאמירה העיצובית שלו, וחלקנו גם באמת יודעים להעריך את עבודתו של מעצב פנים בבית או במשרד בו ביקרנו, אבל אנחנו לא באמת יכולים לתפקד במעצב פנים. לפעמים כדאי שנפנה את מקומנו וניתן לבעל המקצוע האמיתי, הוא מעצב פנים, שיעשה את העבודה הזו שבסופו של דבר מה לעשות, זו עבודה של מקצוענים.

 

לעבוד עם מעצב פנים זו עבודה שצריך לדעת לעשות. ראשית חשוב שנגביל אותו בתקציב בשביל שנבטח את עצמנו ולא נמצא עצמנו בסופו של דבר מקבלים תוכנית עיצוב ממעצב פנים או מתחילים לעבוד בהתאם לתוכנית העבודה שהכין לנו מעצב פנים ומוצאים את עצמנו בלי כסף לא מסוגלים לסיים את התהליך. שימו לב לזה תחילה ולאחר מכן המשיכו בעבודתכם עם מעצב פנים.

 

עכשיו, הדבר הכי חשוב בעבודה שלנו מול מעצב פנים היא תקשורת טובה עד כמה שאפשר. כשנכנס אלינו מעצב פנים הביתה הוא ישאל אותנו בסופו של דבר איך אנחנו רוצים לראות את הבית שלנו. איזו אווירה אנחנו רוצים בבית שלנו. איזה עיצוב אנחנו רוצים בבית שלנו עם איזו אמירה עיצובית אנו רוצים שתהיה בבית שלנו.

אם לא נגלה תקשורת טובה עם מעצב פנים אז הוא יעשה דברים על דעת עצמו, על פי הטעם שלו, בהתאם להעדפות שלו והצרכים הסביבתיים שהוא מוצא לנכון שיש למשמשם בעיצוב פנים. דבר כזה אנחנו לא רוצים ובשביל דבר כזה אנחנו לא משלמים ממיטב כספנו למעצב פנים.

אז איך נמנע ממצב כזה או מכל מיני מצבים דומים כאלו, חשוב שנשב ארוכות ונשוחח עם מעצב פנים שבחרנו בו לעבודה ונשדר לו את כל מה שאנחנו רוצים בנוגע לעיצוב הבית שלנו. אין מה להתבייש ממעצב פנים. ויש לספר לו מה אנחנו אוהבים מה אנחנו לא אוהבים, מה אנחנו מעדיפים ומה לא ובאיזה בתים או משרדים ראינו עיצובים שמצאו חן בעיננןו ואנו רוצים לממש אותם בבית שלנו.

 

בהצלחה עם מעצב הפנים.  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009