פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מעצבי פנים

מעצבי פנים הם לא סתם מקצוענים. הם מקצוענים באמת.

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/06/09 15:02

מאמר זה שייך לקטגוריית מעצבי פנים

מעצבי פנים.

 

בעלי בית  הם אנשים מאוד משעשעים בכל הקשור לעיצוב הבית הפרטי שלהם.

כל בעל בית חושק בבית מעוצב כמו שצריך, סוג של עיצוב שמחזיק בתוכו אמירה עיצובית של ממש.

עיצוב פנים שמייצר אווירה מעולה בתוך חללי הבית ושהמבקרים בביתנו יוסיפו לדבר עוד ועוד על העיצוב לאורך ימים.

 

או אז, כל אחד נהיה פתאום לכזה שיכול להחליף את עבודתם של מעצבי פנים. כולנו יודעים מלאכתם של אלו ולמה שלא ניגש מיד אל המלאכה ואין שום צורך במעצבי פנים. אז הנה כל בעל בית לוקח את השאיפות העיצוביות שיש לו ועשיו ינסה האחרון להגשים אותם בתוך חללי הבית שלו ובכך לכפות את חוסר הידע שיש לו ואת כל חוסר המקצועיות שלו , ולכפות את העיצוב שהפנטסטי לדעתו שעשה בסביבת הבית שלו ללא עזרתם של מעצבי פנים מיותרים. כטענתו.

 

אז באמת לפעמים אנחנו מגלים שהחיים לידינו הם אכן ניחנו בכל מיני איכויות של מעצבי פנים והם אכן עשו חיל עם עיצוב הבית שלנו לפעמים החברה האלה ממש נרגשים נוכח גילוי היכולות החדשות והם אכן בוחרים בכל מיני מסלולים של מעצבי פנים. אבל, בואו נחזור לרגע למציאות. במקרים לא מעטים אף הם אותם בעלי בתים מעצבי פנים ליום אחד משאירים את הבית עזובה גמורה אסון קטסטרופלי של עיצוב. אוי לבושה. וכל זאת לאחר השקעה מרובה של מאמצים וזמן וכספים שהושקעו בבית. לו רק היינו נועצים במעצבי פנים כמה יכולנו לחסוך. והכי פדיחה היא שיש הרבה שינויים שאנחנו עושים, ללא עזרה מקצועית של מעצבי פנים, שאחר כך אי אפשר להשיב אותם על מקומם וכל תהליך העיצוב יוצא לנו נזק אחד גדול וחמור מאוד.

 

אז למה לא התקשרנו למשרד מעצבי פנים?

 

 

אולי כי כאלו אנחנו הישראלים? יושבים מול הטלויזיה צופים בתחרויות אולימפידה ושואלים את עצמנו "מה הבעיה בעצם"? נכנסים לבית שעוצב על ידי מעצבים פנים מקצועיים ומוערכים ושואלים את עצמנו, נו, מה הבעיה, גם אני יכולתי.

מעצבי פנים שלמדו שנים ארוכות, שראו אלפי ומאות אלפי סוגים שונים של עיצובים שונים שמושפעים מכל מיני אלמנטים וטומנים בחובם כל מיני תמות עיצוביות, סכמות צבעים נכונות שרק מעצבי פנים יודעים להכתיב לעיצבו הבית שלנו, התאמה בין החללים השונים, שמירה על תמהיל נכון של אסטטיקה אל מול פונקציונאליות. כל אלו הם מרכיבים רבים וחשובים בעבודתם של מעצבי פנים ואי אפשר להתעלם מכך ולחשוב שאנו מסוגלים פשוט להתעורר בבוקרו של יום תמים ושיגרתי ולהפוך פתאום למעצבי פנים.

 

אז בואו נירגע וניזכר שאנחנו לא מעצבי פנים. בואו נזכר באמירה שקובעת שמה שעולה זול עולה ביותר ונודה שאנחנו איננו מעצבי פנים ואנחנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו ובני ביתנו ונעסיק את מעצבי פנים הטובים יותר שנוכל למצוא.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009