פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מערכות ישיבה

מערכות ישיבה

ג'וני בן נעים
פורסם: 09/06/09 15:59

מאמר זה שייך לקטגוריית מערכות ישיבה

 

 

מערכות ישיבה

 

סלון ביתנו לרוב נחשב ללב הבית. מרכז העצבים של הבית. המקום בו כל בני המשפחה יושבים יחדיו על מערכות ישיבה בתחילתו של יום או בסופו של יום. רוב השיחות החשובות ביותר שלנו נעשות על מערכות ישיבה בסביבת הסלון שלנו. כל הרגעים המיוחדים ביותר שלנו מבוצעים על מערכות ישיבה בסלון שלנו. את הילדים שלנו אנו רואים גדלים ומשחקים ושומעים את המילה הראשונה שלהם וכל זאת ביושבינו בסלון ביתנו על מערכות ישיבה שלנו. כל השיחות האינטימיוות יותר של ההורים מבוצעות בסלון הבית על מערכות ישיבה. אין ספק שהסלון הוא הלב של הבית, כמעט כל בית, ולמערכות ישיבה יש חלק נכבד יותר סלון. ראשית, רוב הזמן אנו שוהים על מערכות ישיבה אשר בסלון שלנו וחשוב שאלו יהיו ראשית מאוד מאוד נוחות. נוחות ונוחות לנקיון גם וגם אפשריות לתזוזה ועוד כל מיני משתנים. אבל מלבד זאת, מאוד מאוד חשוב שמערכות הישיבה שלנו יתאימו לעיצוב הכולל של הבית שלנו ובפרט של הסלון שלנו.

 

שכן בין אם שמנו לב לכך או לא במערכות הישיבה טמון כוח עיצובי רב ביותר. ראשית הן גדולות. פשוטו כמשמעו מערכות ישיבה של ימינו מורכבות מכמה חלקים של ספות וכורסאות והן פשוט תופסות חלל גדול מאוד בסביבת הסלון שלנו, שבסופו של דבר הוא חדר לא הכי גדול בעולם. אז כמובן שלפריטי ריהוט כדגמת מערכות ישיבה יש הרבה כוח ואמירה עיצובית ודומיננטיות בסביבת הסלון שלנו. ועל כן חשוב מאוד שצבע הקירות יתאים למערכות ישיבה שלנו, שלא תהיה בתנגשות ביניהם, שלא יווצר מצב בו צבע אחד בולע את השני, צבע אחד לא משתלב עם השני וכן הלאה.

 

חשוב שגם הרצפה שלנו, בין אם זה ריצוף רגיל, שטיח שמכסה את הרצפה או פרקט שהתקינו לנו ברצפת הסלון, חשוב מאוד שהרצפה שלנו תתאים למערכות הישיבה מאותם טעמים כמובן של הקיר. הכל צריך להשתלב אחד יחד עם השני ואי אפשר לעצב את הסלון שלנו איך שבא לנו אלא שאנו חייבים לבצע התאמות של צבעים.

 

אז חוץ מזה שהמערכות ישיבה שלנו מאוד גדולות ועל כן הן תוספות מקום רב ויש להן אמירה מאוד חזקה של עיצוב וקביעה של עיצוב באותה סביבה, חוץ מזה הסלון מורכב מבדים, ממסעדים ומכריות, כל אלו הם זירות מעולות למעצבים שונים לעצב כל מיני עיצובים וטקסטורות ולהתאים צבעים ולהשתמש בבדים מיוחדים כך שמערכות ישיבה של ימינו יכולות להיות מאוד צבעוניות ומאוד מיוחדות. לא אחת נכנסתי לבית בו מערכות ישיבה היו פשוט עירבוביה גדולה של כל מי עיצובים וכל המוסיף רק גורע.

אז חשוב להקפיד כשאנו בוחרים את מערכות ישיבה לבית שלנו לבדוק שאלו הולכות יד ביד עם שאר פריטי העיצוב ומאמצי העיצוב שנעשו באותו בית.
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009