פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
עיצוב חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה למען חדר השינה שלנו יהפוך לפינה המושלמת עבורנו על כדור הארץ

ג'וני בן נעים
פורסם: 10/06/09 13:24

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה

 

עיצוב חדרי שינה יכולה להיות הפעולה לבניית הנווה מדבר שלך באמצע העולם הכל כך מדברי ויבש. כן. אני מדבר פה אומנם בציוריות רבה אבל חדר השינה שלנו הוא המקום שצריך להיות הרגוע ביותר והנעים ביותר שלנו על כדור הארץ, ואי אפשר להגזים בחשיבות הנוחיות שלנו והנועם שלנו בחדרי השינה שלנו. על כן, פעולת עיצוב חדרי שינה יכולה להיות ממש ההזדמנות שלנו ליצור לנו את הפינה הזאת בחיים שלנו כפינה מושלמת, גם אם זה המקום שאנחנו רק עוצרים בו מידי לילה את החיים המהירים והעמוסים שלנו. עדיין. אנחנו עוצרים שם אחת ליום ולכמה שעות, ומבלים שם את הזמן היקר ביותר שלנו עם בחירי ליבנו. אז איך אפשר שלא נשקיע בעיצוב חדרי שינה?

 

אז בואו ננסה לשחוב ביחד על החדר שינה ועל החללים המרכזיים שלו ואיך אנחנו מחדירים מעט עיצוב חדרי שינה בחדר הכל כך לחשוב שלנו בבית.

 

ראשית, ומרכזית ביותר היא המיטה שלנו בחדר שינה, המיטה היא האיזור המרכזי ביותר בחדרי השינה שלנו ואין להסביר מדוע. אפשר אפילו לומר שהמיטה שלנו בחדר השינה היא היא התכלית של חדר השינה. אז אם אנחנו מדברים עכשיו על עיצוב חדרי שינה אזי שהמיטה שלנו צריכה להיות חלק המחישובים שלנו. המיטה אל לה להיות גדולה מידי ולהפוך לדבר המרכזי ביותר בחדר שאי אפשר לפספסו וגם אי אפשר להתהלך בחדר מבלי להיזהר שלא לעלות על המיטה, המיטה אל לה להיות גבוהה מידי או בעלת מסגרת שלא מתאימה לחדר, לפעמים אנשים משתוללים עם המיטות שלהם ויש להם כל מיני מרכבי מתכת מעוטרים וגבוהים מידי וכל המיטה נראית כמו כלוב וחדר השינה נראה כמו מחסן. ובכן, אנחנו בהחלט לא נמליץ על כך ונרצה מיטה שתשתלב בעיצוב הכללי של החדר ולא תשתלט בעיצוב הכללי של החדר.

 

ואגב, אומנם אנו מדברים על עיצוב חדרי שינה ולא על חדרי שינה בריאים, אבל כמובן שכמו שהמיטה צריכה להשתלב בחוכמה בעיצוב הכללי של החדר שינה, ודאי שאנחנו גם נרצה מזרון נוח מאוד ובריאותי מאוד. בסופו של דבר, לא חשוב כמה נשקיע בעיצוב חדרי שינה, אם המזרון שלנו אינו מזרון איכותי, או שאינו מזרון שמתאים לגב שלנו, איכות השינה שלנו תיפגם ואנו נמצא עצמנו מוטרדים מתגלגלים על המיטה ולא מצליחים להירדם, ומחרת היום אנו נמצא עצמנו מתפקדים פחות טוב. אז כן, במזרון חייבים להשקיע.

 

ועוד, כשאנו מדברים על עיצוב חדרי שינה, בואו נקפיד שחדר השינה שלנו יכיל אך ורק את מה שקשור לשינה ושלא יהפך לחדר איחסון או לחדר עבודה כלשהו, או חדר קריאה אפילו, אין צורך לתחזק ספרייה בתוך החדר, אם אנו מתעקשים לקרוא לפני השינה, נביא את הספר, אין להביא את כל הספרייה, זה לא מוסיף שום חן לעיצוב הכללי של חדרי שינה.  
 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009