פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
חידוש ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

ג'וני בן נעים
פורסם: 25/06/09 15:57

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט משרדי

ריהוט משרדי חדש למשרד שלנו הוא משהו שיש לתת עליו את הדעת ברצינות רבה. בשונה מכל המוצרים השונים במשרד שלנו, שעניינם הוא הפונקציה שהם ממלאים כמו למשל המדפסות או המחשבים, לריהוט משרדי יש תפקיד הרבה יותר חשוב ורחב ובעל השלכות מאשר לשאר המכשירים במשרד שלנו ולכן כל כך חשוב שנחליט היתה איזה ריהוט משרדי אנו מכניסים אל המשרד שלנו ומזמינים את העובדים שלנו לעשות בו שימוש יומיומי אינטנסיבי.

 
לריהוט המשרדי יש כמה תפקידים, ראשית התפקיד הברור שלו והוא השימוש בריהוט משרדי. אם זה השולחן לכתוב עליו או הכסא לשבת עליו או הדלפק והספות שהאורחים של המשרד שלנו רואים עת הם נכנסים למשרד. מעבר לשימוש בסיסי זה של ריהוט משרדי לריהוט משרדי יש גם היכולת להשפיע ממש על המראה של המשרד ואם אנחנו רוצים לשוות למשרד שלנו מראה מסוים אז כמובן שאנחנו נכניס זאת למערכת השיקולים שתוביל את בחירת הריהוט משרדי שלנו. וכמובן התפקיד החשוב ביותר של הריהוט המשרדי שלנו, הוא חייב להיות נוח ויש לכך השפעה ישירה על תפוקת העובדים שלנו ועל השורה הסופית. עובד שיושב על ריהוט משרדי נוח ובריא הוא עובד שנוח לו יותר להתרכז בעבודה שלו ולהיות הרבה יותר יצרני.
 
אז מבחינת המראה של ריהוט משרדי הכל שאלה של תקציב שיש לנו ושאלה של רושם שאנו רוצים להשית או על העובדים שלנו במשרד או כמובן , על האורחים של המשרד שם הרושם משחק הרבה יותר תפקיד ובאמצעות ריהוט משרדי יוקרתי ומפואר אנו יכולים לעשות רושם ראשוני ממש טוב על האורחים שלנו, וכידוע אין די לחשיבות של הרושם הראשוני שאין לו הזדמנות שנייה. אז באמת אם אנו רוצים שהריהוט משרדי שלנו יפעל וישחק תפקיד בעיצוב המשרד שלנו אזי שאנו נרצה לבחור ריהוט משרדי שכולו משדר את המסר העיצובי שאנו רוצים לשדר. מבחינת הנוחות כאן אין להתפשר ואפילו במחיר של מראה הריהוט משרדי, ריהוט משרדי חייב להיות נוח מאוד וחייב להיות מאוד איכותי למען ישרת אותנו שנים ארוכות.
 
זכרו, העובדים שלכם יושבים במהלך שעות ארוכות על הכסא שקניתם להם במסע קניות של ריהוט משרדי, ואם הכסא הזה לא בריא ואינו תומך בגב כמו שצריך ולא מאפשר תנועות כיונון שונות אזי שהעובדים שלנו לא ירגישו נינוחים בעבודה ומן הסתם זה ישפיע על המידה בה הם תורמים לנו ולשורה הסופית של העסק. מה גם שברמה האישית, אנחנו לא נרצה להעניק לעובדים שלנו כסא שאינו מטיב עם הבריאות שלהם או שולחן שהוא פשוט לא נוח לעבודה. לכל אלו יש משמעות רבה מאוד וכשאנו הולכים לרכוש ריהוט משרדי אנו חייבים לקחת כל אלו בחשבון.
 
אז בפעם הבאה שאתם הולכים לקנות ריהוט משרדי חישבו על כל אלו ועשו בחירת ריהוט משרדי נכונה. בהצלחה.
 
 
 
 
  

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009