פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרנים

מזרנים טובים

ג'וני בן נעים
פורסם: 02/07/09 11:24

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרנים

 

מזרנים הם לא פחות מאשר הרהיט החשוב ביותר שיש לנו בסביבת הבית. מזרנים הם אלו שעליהם אנו ישנים ומבלים ללא תזוזה למשך שעות בלתי מבוטלת מכל יממה בחיים שלנו. מזרנים אמורים לספק תמיכה טובה לגוף ובכלל זה לגב ולעמוד השדרה, ובמידה ואינם עושים מלאכתם זו נאמנה אזי שאורח החיים שלנו כולו מושפע כתוצאה מכך, שכן נחוש עייפים ומתוחים, לחוצים ועצבניים, גופנו המתוח ושרירינו הכואבים וכל זאת בגלל שהמזרנים שלנו פשוט אינם טובים דים.
 
מזרנים טובים צריכים לדעת לספק תמיכה שווה לאורך כל שטח המזרון והכל בהתאם כמובן לנקודות הלחץ השונות באזורים השונים של חלקי הגוף. מזרנים שלא עושים כן בעצם יוצרים מצב בו הגוף שלנו ממוצב על המיטה בצורה לא טובה, כלומר, עמוד השדרה אינו מונח בצורתו הטבעית ביותר לשכיבה ומה שקורה הוא שהגוף ינסה להפעיל את השרירים וזאת בשביל למצב את עצמו בצורה נוחה יותר. כתוצאה ממאמצים אלו, מאמצים שאנו כמובן לא ערים אליהם, כתוצאה מאלו אנו מתעוררים עם גוף תפוס שרירים, ירכיים וכתפיים תפוסות וגב כואב. אנו מתעוררים עייפים ומרגישים כאילו לא ישנו מספיק או כאילו העירו אותנו בטרם עת, אנו כל היום נחפש ונבקש את התנומה הזו שכמו אבדה לנו, יהיה לנו קשה מאוד להתרכז ואנו נחוש מתוחים ועצבניים לאורך כל היום. כך יוצא בעצם שמזרנים ממש משפיעים ובצורה ישירה על איכות החיים שלנו ביננו לבין עצמנו וביננו לבין הסביבה הקרובה לנו.
 
מזרנים יש בכל מיני סוגים, ישנם מזרני קפיצים. מזרני קפיצים כשכל קפיץ מבודד ומזרנים בהם הקפיצים אינם מבודדים. חוץ מאלו המזרנים ישנם מזרנים מויסקו, אותו חומר מיוחד שפותח במעבדות נאסא, ומזרני מסוגים אחרים. לכל סוג מזרנים יש היתרונות שלו והחסרונות שלו כמובן, אבל חשוב לדעת ולהבין שאין מזרנים טובים יותר מאחרים (עד לגבול מסוים של איכות כמובן) אלא שיש מזרנים שמתאימים לנו ויש מזרנים שלא מתאימים לנו. אנו כשאנו מגיעים לחנויות השונות שיודעות להציע לנו מזרנים טובים – כדאי מאוד שלא נסחף אחר אופנות חדשות ואנשי מכירות להוטים, ונתעקש לבדוק את המזרנים שיתאימו לנו וזאת בלי קשר למה שהמוכר אמר לנו עליהם ובלי קשר למבצע שקיים עליהם. זה ממש חשוב ביורת שנבדוק את המזרנים החדשים שלנו מבלי להתבייש. נשכב עליהם זמן מה. נשנשה תנוחה ונשהה זמן מה בכל תנוחה. מומלץ מאוד להביא כרית את הכרית שלנו מהבית, אין מה להתבייש קחו את הזמן בבדיקה של מזרנים – מדובר בשלב קריטי בעסקה.
 
אחרי שמצאנו המזרנים המתאימים לנו כדאי מאוד שנתסכל על תעודת האחריות ונבין את כל הכתוב בה. מזרנים בדרך כלל מגיעים עם שטר אחריות לתקופה של עשר שנים, שימוש לב שאתם מבינים את כל התנאים שמציב יצרן המזרונים על מנת לממש תעודת האחריות. אין לדעת מתי תרצו לממש את האחריות על המזרנים החדשים שלכם.   

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009