פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
סלונים

סלונים

ג'וני בן נעים
פורסם: 02/07/09 13:36

מאמר זה שייך לקטגוריית סלונים

 

סלונים הם עולם בפני עצמו בעולם הרהיטים ויש הרבה ניאנסים קטנים שיש לדעת עת אנו רוכשים סלונים וזאת בשביל שנרכוש את הסלונים הטובים ביותר. סלונים עולים לא מעט כסף ואף אחד מאיתנו לא רוצה לקנות מערכת ישיבה שבתוך זמן קצר תתבלה ויהיה צורך ברכישת סלונים חדשים. סלונים הם מערכות ישיבה די מורכבות וזאת בשל ריבוי החומרים והמרכב שלהם, ועל כן חשוב מאוד לדעת מה קונים בטרם קונים וחשוב מאוד לדעת על מה מסתכלים וחשוב לעשות שיעורי בית על מנת שנדע לשאול את כל השאלות הנכונות ועל מנת שנדע להימנע מדברים מיותרים ועל מנת שנדע לדרוש את הדרישות החשובות ביותר. בכל מקרה כשאנו הולכים לקנות סלונים חשוב שנחשוב תמיד על הדבר החשוב ביותר שאנו רוצים ודורשים מהסלונים שלנו והוא עניין הנוחות. כמו כל סוג של מושב גם בסלונים עניין הנוחות והתמיכה הם חשובים ביותר וזאת בשל השפעתם הישירה על בריאות הגוף שלנו ועל רמת איכות החיים שלנו. אז באמת כשנבוא לבחון סלונים חדשים ראשית נבחן אותם מצד הנוחיות שהם מספיק. סלון מורכב ממושב ומכריות ומריפודים. כל אחד מאיתנו אוהב גם לשבת על הסלונים שלו או לשכב על הסלונים שלו בכמה תנוחות מועדפות וחשוב לבדוק שהסלונים שאנו רוצים לקנות מתאימים לכל בני הבית ובכל אופן לכל מי שעלול לעשות שימוש בסלונים שלנו. על כן אנו נשקיע את מירב המאמץ שלנו בנסיוןם לתת מענה לשאלה הכל כך חשובה – האם הסלונים המוצעים לנו נוחים לנו.ואין מדובר כמובן בישבה קצרצרה על הסלונים עת המוכר מחייך אלינו ושואל האם נוח לנו. אנחנו נרצה לבחון את הסלונים שלנו ברצינות , כלומר – נרצה לשבת עליהם זמן ממושך ונרצה גם לשנות תנוחות והכל בהתאם להרגלים שלנו ושל בני ביתנו. אחרי שהחלטנו שהסלונים המוצעים לנו הם הם הסלונים שאנו מעוניינים להכניס הביתה, כלומר אלו הם הסלונים הנוחים ביותר בחנות והמתאימים ביותר לצורות הישיבה והשכיבה שלנו, אז אנחנו נתחיל לשאול שאלות שאמורות לספק לנו יותר מידע על היצרן של הסלונים המדוברים. האם הוא יצרן שעובד זמן רב בשוק? האם זה יצרן שהרהיטים שלו מחזיקים לאורך זמן וגם תחת פעילות מאומצת, האם היצרן הזה מציע אחריות כלשהי לסלונים שלו ומהן התנאים של תעודת האחריות בשביל לממש אותה.
כמו כן חשוב מאוד להבין ולברר ולחקור האם היצרן הזה יודע לטפל בתקלות ומהו טיב ואיכות השירות שיצרן זה של סלונים יודע להציע ללקוחות שלו שאולי אירע להם משהו עם הסלונים החדשים ועתה הם נדרשים לשירות שלו.
 
אחרי שראינו שהסלונים שאנו קונים הם סלונים נוחים וטובים ויש להם גם אמא ואבא, אז אנחנו נתחיל לחשוב על הבד של הסלונים וכמה קל או לא לתחזק אותו ולשמור עליו נקי ומה קורה אם הוא בא במגע עם נוזלים למיניהם. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009