פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרונים

מזרונים

ג'וני בן נעים
פורסם: 02/07/09 15:02

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרונים

מזרונים הם לא פריטי ריהוט פשוטים ויש לתת את הדעת בצורה רצינית ביותר עת אנו נדרשים לקניית מזרונים ולא חשוב מהי הסיבה. חשוב מאוד שנבין שלמזרונים שלנו יש השפעה של ממש על בריאות הגב והגוף שלנו, ויש למזרונים השפעה ישירה על רמת החיים שלנו ועל האופן שבו אנו מתנהלים לאורך כל שעות היום. מזרונים שלא מספקים תמיכה טובה לגב שלנו הם מזרונים שיעירו אותנו בבוקר בתחושה של חוסר שעות שינה, אנחנו נקום ממזרונים כאלו מנומנמים במידת מה. אנחנו נהיה מתוחים, מתקשים להתרכז ולהתמקד ופחות יצרניים לאורך שעות היממה. וכל אלו הם תוצאה של לינה על גבי מזרונים לא מתאימים. ובאמת עולם המזרונים מלא חידושים והמצאות ותמיד יוצאת הטכנולוגיה החדישה ביותר למזרונים ותמיד יש את החידוש של החומר המשולם למזרונים ואין גבול להיצע המגוון שאנו יכולים למצוא בחנויות השונות שמציעות מזרונים.

 
אז באמת איך נדע שהמזרונים המוצעים לנו הם המזרונים המתאימים לנו ? כדאי מאוד שנתחיל ללמוד מה מרכיב מזרונים טובים ומה הופך מזרונים לטובים.
 
בעצם המזרונים התפקיד שלהם הוא לספק תמיכה נאותה לגב שלנו בכל אזורי הגוף השונים. כשאנו שוכבים על המזרונים אנו יוצרים לחץ בנקודות מסוימות והמזרון צריך לדעת לספק לנו תמיכה באותן נקודות לחץ. כשלא נוצר המצב בו המזרונים מספקים תמיכה טובה לגב שלנו, מה שיקרה הוא שהתנוחה שבה נירדם לא תהיה תנוחה טובה לגוף והגוף ירגיש בזאת וינסה בכל זאת למצב את עצמו בתנוחה טובה יותר על גבי המזרונים. נסיונות אלו של הגוף למצב את עצמו בתנוחה טובה יותר על המזרונים שלנו יבואו לכדי ביטוי בהפעלת שרירים בלתי רצונית במהלך השינה. הפעלת שרירים בלתי רצונית זו היא זו שגורמת לנו להתעורר בתחושה כי כל הגוף שלנו תפוס. בעצם אנחנו ישנים על המזרונים ועוד ישנים בצורה מאוד לא נוחה. אבל הגוף שלנו ער והוא דואג לנסות למצב את עצמו בצורה נוחה יותר ואנחנו מתעוררים בבוקר, כתוצאה מכך, עם שרירים תפוסים. מרגישים את זה בעיקר בירכיים וכתפיים ובשרירי הצוואר. ותחושה זו כמו שאתם יודעים היא תחושה מאוד לא נעימה ומאוד לא נעים לצאת מהבית עם תחושה שכזו.
 
אז באמת הדבר הראשון והעיקרי ביותר שיש להתעקש עליו עת אנו באים לרכוש מזרונים חדשים הוא עניין התמיכה. איך נוודא זאת וכיצד נדאג לזאת, נבדוק את המזרונים שלנו בצורה רצינית ביותר ולא נתבייש לשכב עליהם בחנות המזרונים ואפילו לעשות זאת בצורה ממושכת במידת מה. ובלבד שנוכל לבחון האם המזרונים המוצעים לנו באמת יכולים לספק לנו את התמיכה הדרושה לגב שלנו.
 
אז בפעם הבאה שאתם יוצאים לרכוש מזרונים חדשים, קחו אתכם את הכרית שלכם ואפילו את ספר הקריאה שלכם ושכבו על המזרונים ושאלו עצמכם, האם הגב שלי מקבל תמיכה נאותה. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009