פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
דלתות פנים

דלתות פנים

ג'וני בן נעים
פורסם: 06/07/09 09:40

מאמר זה שייך לקטגוריית דלתות פנים

 

דלתות כניסה משמשות אותנו להגנה על הבית, לאבטחת הבית, וכמובן לבטחון. כמו כן, לדלתות כניסה יש תפקיד עיצובי מאוד חשוב והן מהוות בעצם את הרושם הראשוני שהאורחים שלנו עלולים להתרשם בפעם הראשונה בה הם מבקרים בביתנו.
 
בשונה מאלו, ברוב המקרים דלתות פנים אינם באות לשמש כדלת אבטחה והגנה, אלא שרוב התפקיד שלהם הוא תפקיד של הגדרת התחומים של הבית ושמירה על פרטיות של כל תחום, כמו גם בידוד מפני רעש.
אפשר לראות זאת בבירור, אפ אחד לא מוותר על דלתות כניסה, אבל דלתות פנים אפשר להיתקל בבית בו ויתרו על כמה ובבית אחר בו לא ויתרו על אף דלתות פנים. יש למשל כאלו שלא יותרו על דלת פנים בין המטבח לסלון נאמר, לעומתם אחרים ישאירו החללים כמו מחוברים וולא כל מחיצה ביניהם.
 
יש מצבים בהם אנשים מוותרים על כל מיני דלתות פנים וזאת בשביל להרוויח יותר מקום מבחינת העין, מבחינת איך שהחלל הכללי נראה. אז באמת הפונקציה של דלתות פנים מסוימות הופכת לשולית במקרים מסוימים, והכל לפי הצרכים שלנו.
 
אבל, לדלתות פנים יכול להיות תפקיד נוסף ומאוד מאוד חשוב. דלתות פנים נמצאות בעצם בכל חלקי הבית והן תופסות חלק נכבד מנוף הבית, אנו יכולים להעמיס על דלתות פנים תפקיד עיצובי ואלו יעמדו בו בצורה נאותה. שהרי דלתות פנים כמו רהיטים הם מרוצפים לאורך הקירות של הבית, משחק נכון בצבע ובגימורים מעניינים של דלתות פנים יכול ממש ליצוק תוכן עיצובי לסביבת הבית שלנו ולהשלים או לחזק כל אמירה עיצובית קיימת. ובאמת היום אפשר למצוא את דלתות פנים בכל חנות שמתעסקת בתחום. מחנות רהיטים ועד לרשתות עשה זאת בעצמך או בחנויות של דלתות שמתמחות רק בתחום זה. אפשר לראות הרבה דלתות פנים מעוצבות ואפשר גם להזמין דלתות פנים בהזמנה אישי, כך שאפשר להתאים את דלתות פנים לכל סגנון עיצוב ואין לנו צורך להתפשר כמו כולם על דלתות פנים סטנדרטיות ומשעממות שלא מייצרות שום רושם עיצובי וחבל.
 
דלתות פנים בימיני יכולות להיום גם מאוד חכמות. עם כל הכניסה של הבית החכם לבתי כולנו, היום אפשר להשיג דלתות פנים שיודעות לנטר את התנועה בבית, מי הלך לאן ומתי, וכמובן, שישנם דלתות פנים שיכולות גם למנוע מעבר של זה או אחר והכל בהתאם להגדרות שהגדרנו.
 
אין זה מפתיע שבעלי בתים מבינים לאט לאט את הכוח העיצובי שטמון בדלתות כניסה ואין זה פלא כמובן שגם השוק במקביל מתעורר כלפי אלו ויודע בעצם להציע עכשיו את כל מה שהלקוח עלול לבקש. ובאמת אפשר לראות כל מיני דגמים של דלתות פנים מעוצבות שהם נחשבים לדגמים חזקים והרבה בעלי בתים רוכשים אותן ובעצם נהנים מדלתות פנים מעוצבות. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009