פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
מזרונים

מזרונים

ג'וני בן נעים
פורסם: 06/07/09 12:29

מאמר זה שייך לקטגוריית מזרונים

 

מזרונים הם הדבר הכי חשוב בחדר השינה שלנו ואולי בכלל בבית שלנו. לא ברור אם אי פעם חשבנו על זה או לא, אבל בחישוב זריז, אם אני ישן למשך שש שעות בממוצע בלילה, בתוך יממה שמקפלת בתוכה עשרים וארבע שעות, אזי שאני מבלה על גבי המזרונים שלי רבע מהחיים שלי לא פחות ולא יותר. וזה לא פשוט בכלל לומר את זה ואז לנסות להבין את המשמעות של המזרונים שלנו וההשפעה שלהם על החיים שלנו. איכות החיים כולה תלויה במזרונים טובים, כאלו שמאפשרים לנו שינה טובה, כאלו שמאפשרים לגוף שלנו לישון בכיף שלו בפוזיציה הטובה ביותר, הנוחה לו ביותר, הכמעט טבעית בשבילו. מזרונים טובים אמורים לספק לנו תמיכה לכל חלקי הגב בהתאם לנקודות הלחץ השונות. במידה והמזרונים שלנו לא מבצעים את המטלה הזו אז הם לא מזרונים טובים הם מזרונים לא לנו. מה שיקרה במצב כזה הוא שהגוף שלנו ימצא עצמו שוכב בצורה לא נוחה בזמן שאנו ישנים. בשביל למצב תנוחה טובה יותר על גבי המזרונים שלנו הגו ך\ שלנו ינסה לתקן את התנוחה שלו באמצעות הפעלת שרירים שונים ווזה למעשה מה שגורם לנו לא לישון טוב. אנו מתעוררים עם גב תפוס, עם שרירים תופסים בכתפיים, במותניים, בירכיים, כל אחד והחוויה שלו. אנחנו נתעורר לחוצים , עייפים
, נרגיש כאילו כלל לא ישנו ויהיה לנו קשה מאוד להתרכז ולהתמקד בעשייה שלננו ומן הסתם מידת התפוקה שלנו יורדת משמעותית וכל זה בגלל שינה על המזרונים הלא נכונים, כאלו שלא מתאימים לנו וצרכים של הגוף שלנו.
 
אז באמת בפעם הבאה שנלך לרכוש מזרונים חדשים כדאי מאוד שנדע מה אנו צריכים לבדוק וכיצד מבררים האם המזרונים המוצעים לנו הם המזרונים המתאימים לנו ביותר, כאלו ששינה עליהם ממש תשפר את איכות החיים שלנו. עולם המזרונים הוא עולם בפני עצמו ויש חנויות שמתמחות במכר מזרונים בלבד. שם למשל ידעו להציע לנו מזרונים מכל המינים ובכל הגדלים, כל הטכנולוגיות החדשות ביותר של עולם המזרונים יוצעו לנו וכל החומרים הכי חדשים והכי מתקדמים, כל אחד עם היתרונות שלו, כל אלו יוצעו לנו בחנויות המזרונים השונות וכדאי מאוד שאנו לא נמצא עצמנו מתבלבלים והולכים אחרי סופרלטיבים שיווקיים. לכן חשוב מאוד שנבין שזה לא משנה כמה מתוחכמים הם המזרונים המוצעים לנו, מה שחשוב הוא התחושה שלנו עליהם. אז אנו לא ניתן לאף אחד לנסות למכור לנו מזרונים שאנו לא צריכים ואנו תמיד נזכור שהדבר החשוב ביותר הוא כמה מתאימים לנו המזרונים הללו וכמה הם נוחים לגוף שלנו. כדאי מאוד שנבדוק בחנויות המזרונים את ההצעות השונות על ידי שכיבה על גבי אותו מזרון וזאת לאורך זמן ממושך. אין מה להתבייש ואפשר אפילו להביא איתנו את הכרית האהובה עלינו מהבית ולעשות בה שימוש על המזרונים החדשים. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009