פורטל הרהיטים
המוביל בישראל
דף הבית אודותינו\צור קשר הגרלה חודשית עיצוב הבית עיצוב פנים אדריכלים מעצבי פנים עיצוב ותכנון חינם פרסם באתר
ארונות חדרי תינוקות מטבחים ספריות ריהוט גן ריהוט עתיק
דלתות כורסאות מיטות עיצוב רהיטים ריהוט כפרי ריפודים
חדרי אמבטיה כסאות מעצבים ישראלים פינות אוכל ריהוט מוסדי שולחנות
חדרי ילדים מזנונים מערכות ישיבה פרקטים ריהוט משרדי שטיחים
חדרי שינה מזרונים נגריות ספות ריהוט סלוני שידות
 
ריהוט כפרי

ריהוט כפרי

ג'וני בן נעים
פורסם: 12/07/09 13:32

מאמר זה שייך לקטגוריית ריהוט כפרי

ריהוט כפרי עדיין שומר את הפופולאריות שלו וזאת כיוון שריהוט כפרי מאפשר לנו תחושה של פשטות נעימה בבית שלנו ומדמה איזה שהוא מקום מפלט מהשגרה של החיים המודרניים והסביבה הכל כך אורבנית ומבוטנת בה אנו חיים.

 
ריהוט כפרי יכול לשאוב את ההשראה לעיצוב שלו מכל מיני מקומות ונושאים. כמובן שהמיקום הגאוגרפי של מעצב ריהוט כפרי הוא מאוד קריטי כמו כן גם הרגלי השימוש של המטבחים השונים וחדרי המגורים השונים בארצות השונות, כל אלו ישתקפו היטב בריהוט כפרי.
 
כמובן שאפשר לראות חדירה של עיצובים מודרניים לתוך ריהוט כפרי ולהפך, אפשר לראות היום כל מיני אלמנטים עיצוביים שונים של ריהוט כפרי שמככבים בריהוט מודרני וכמובן שהריהוט הכפרי אימץ לעצמו כל מיני מאפיינים שקשורים לפונקציונאליות ולעיצוב מודרני יותר. מסורות ישנות לצד מסורות חדשות וביחד, שילובים של מסורות חדשות עם מסורות ישנות, ואנו , לקוח הקצה, רק נהנים ממבחר ענק ומאוד נוח של רהיטים שונים שיכולים להשתלב בעצם בכל סביבה ויכולים לאפשר לנו להכניס הביתה מעט פשטות וטבעיות של ריהוט כפרי מבלי לבנות בית מקש.
 
רבים מאיתנו יורשים פריטי ריהוט כפרי מיוחדים ולפעמי ם גם מאוד נדירים, ולא מעט מאיתנו אוהבים לחדש ריהוט כפרי ישן ואיכותי, כלומר מאוד מעוצב, וריהוט כפרי כזה יכול לאחר מכן לככב בחדר שלנו בפריט דקורטיבי נאה ולא משנה מהו העיצוב השולט בביתנו, לריהוט כפרי יפה תמיד יש מקום בכל סביבה והוא בכל מקרה עומד בפני עצמו.
 
לא מעט מאיתנו מחזיקים בכישרון ובחיבה גדולה מאוד להתהלך בשוקי פשפשים שונים ולאתר חתיכות ריהוט כפרי מיוחדת. לא מעטים מאיתנו גם יודעים לקנות את אלו הפריטים ולהביאם אל סדנת העבודה הביתית ושם לשפץ אותם מן העץ ועד לצבע ואיכות הגימורים. ממש לרענן את הרהיט ולהחזיר לו את המראה הטבעי והנינוח שלו כביום היווצרו על ידי אותו נגר אי אז בשנים עברו. ריהוט כפרי שכזה זוכה לחידוש ורענון שמחזיר אותו לחיים והפעם כרהיט מאוד מיוחד ומאוד נחשק שלא מעט אנשים יהיו מוכנים לשלם לא מעט ממיטב כספם עבור אותם פריטי ריהוט כפרי.
 
ללמוד כיצד לשפץ ריהוט כפרי זו לא בעיה כלל ועיקר, בעיקר היום בעידן בו באינטרנט אנו יכולים למצוא כל פיסת מידע שנרצה ולפעמים נוכל למצוא כאלו שנכתבו ממש על ידי אומנים בתחום, וברוב המקרים אנו נמצא גם סרטוני וידאו שיסבירו לנו ממש כיצד עלינו לשפץ ולחדש פריטי ריהוט כפרי. האפשרויות מרובות ואפשר למצוא היום מזנונים ושידות מיוחדות וכל מיני פריטי ריהוט כפרי מעניינים בשוקים השונים ואפשר לקחתם הביתה ולשפצם ולחדשם ואז להנות מהם בריהוט דקורטיבי בבית שלנו, או אפילו למכור את הרהיט המחודש שלנו בכסף טוב ולהנות הן מהעשייה והן מהרווח. 

פורטל רהיטים | ספריה מקצועית | אודות החברה | פרסם באתר | תנאי שימוש | הוסף למועדפים
המידע באחריות המפרסמים באתר פורטל הרהיטים © 2009